Berlingo 1,9D,rv.2000,ukazatel najetých km.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Berlingo 1,9D,rv.2000,ukazatel najetých km.

#1 Příspěvek od MiSm »

Na digi ukazateli km jsou samé devítky,tacho funguje OK.Dle vyjádření servisu předchozí majitel,nechal stočit tacho a ono se to nepovedlo.Zřejmě je porucha v BSI.Výměna jednotky,nahrání nových kodu do klíču a imobilizeru je velmi nákladné.Neumíte někdo poradit,kdo by to uměl levněji opravit?Děkuji.

Uživatelský avatar
kkk
Příspěvky: 39
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

#2 Příspěvek od kkk »

Napište výrobce přístr.desky a BSI, v tomto roce osazovali do Berlinga přístr.desky Magneti Marelli nebo Jager a BSI Siemens nebo Valeo.
A co denní počítadlo, ukazuje také semé 9 nebo počítá stav.

Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Poítadlo km u Berlinga

#3 Příspěvek od MiSm »

Děkuji za odezvu na muj dotaz.Denní počítač neukazuje,jsou tam nuly.Přístrojovka je zn.Jeager.BSI nevím,ani přesně nevím kde je,prý nekde nad pojistkami?.Když tak to samozřejmě zjistím.Ještě dodám,že na radu technika ze servisu Autobabiš Citroen Mnichovice,kde jsem jako ojetý,vuz koupil,jsem velmi pracně sháněl na vrakoviších tento typ starší palubky a jednu sehnal.Doma po výměně se nic nezměnilo,ještě jsem měl velké problémy,aby mi za ni vrátili peníze.Pokud by jste mi mohl pomoci,mužete mě také kontaktovat na tel.775264994,p.Smrž.Děkuji.

Uživatelský avatar
kkk
Příspěvky: 39
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

#4 Příspěvek od kkk »

Pokud tam máte přístr.desku Jager, tak BSI by mělo být VALEO, je na lvé straně od sloupku řízení

Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Počítadlo km u Berlinga

#5 Příspěvek od MiSm »

Ač jsem se snažil zjistit výrobce BSI,zatím se mi to nepodařilo,zkoumal jsem modul přicvaklý zespodu pod pojistkamy a zásuvkou diagnostiky(je to BSI?Nic jiného vlevo není),pomocí zrcátka a baterky,žádný nápis není vidět,ale nevím jestli hledám správně.Když tak mě prosím navedte,kde by to označení mělo být.Děkuji.

Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Počítadlo km u Berlinga

#6 Příspěvek od MiSm »

Dnes jsem se opět vnořil pod palubku,oddělal papundekl pod ní a zkoumal jsem zespoda zařízení pod pojistkami,ale žádný štítek výrobce,jsem nenašel.Nedalo by se to zjistit v servisu podle VIN čísla?Děkuji.

Uživatelský avatar
kkk
Příspěvky: 39
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

#7 Příspěvek od kkk »

Napište mi e-mail a pokusím se Vám pomoct.

Uživatelský avatar
Milinek2
Příspěvky: 24
Registrován: 03 říj 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Milinek2 »

Kdyby jste si už fakt nevěděli rady, tak myslím, že bych to uměl vyřešit....

Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Tacho Berlingo

#9 Příspěvek od MiSm »

Pro Milínek2
Spojte se se mnou na MilanSmrz@email.cz.Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“