Win 8.1

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od CZJKP1 »

DELONG píše:Mám Win8.1 a žiadný problém :lol: . Ono ten antivír je už zakomplexovaný priamo vo Win :lol: takže už žiadny iný tam Win 8 nechce :wink: . A tlačiaeň treba kúpiť novú najlepšie 3D tlačiareň :lol: :lol: potom nie sú problémy zo starými "křápmy" :lol: :lol: :lol: .
Nový Win = nová tlačiareň :D :D .
Ano, je tam možná Microsoft Security Essentials - totální propadák v testech. Nebo Windows defender, to je jen jakási základní ochrana proti malware a spyware...

Pokud chceš antivirák trchu na urovni tak nainstaluj Avast Free. Jen mě štvou ty reklamní bubliny které propagují jejich placené produkty...

Kdybys chtěl zakoupit tak v testech dopadl nejlépe snad BitDefender... Zkousel jsem a docela dobre prostredi... Ale už to nějáký měsíc je, možná jsou lepší.

Já bych i nějáký peníz obětoval, ale proč si za pár tisíc nemůže zakoupit zabezpečení neomezeně jako třeba windows, ale je to na dva roky, na tri roky...

Edit podle nejnovejsiho testu jsou na prvem miste ,,kasperky,,

Testy muzete sledovat tu forum.viry.cz/viewtopic.php?f=14&t=126170&sid=d2ea6b1912c6980096a8b9adffa73a14&start=30

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#17 Příspěvek od bootwin »

Dal bych tam verzi ovladacu rucne na WIN 8.0 a musi to jet. Znam pripady, kde byly nainstalovany WIN 7 a ovladace od vyrobce nemakaly korektne, vrazil jsem tam ovladac WIN Vista a slapalo to. Verze 8.0 a 8.1 ma stejny jadro, tak to muzu makat.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#18 Příspěvek od serviceman »

Dvoulampovka píše:Tak nepomohlo nic.
Co to je? Drivery od výrobce nechodí, Driver Pack Solution nechodí? Můžeš být, prosím, trochu sdílnější?
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

mopho
Příspěvky: 25
Registrován: 26 lis 2013, 01:00
Bydliště: SM

#19 Příspěvek od mopho »

Pokud mas vypalene Recovery Discs (disk pro obnovení) s W8, tak muzes nabootovat z toho prvniho DVD a tak obnovit predchozi op.system...

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#20 Příspěvek od petrfilipi »

Není aktualizace 8.0-->8.1 normálně mezi aktulizacemi? Tzn. že by ji šlo normálně odebrat?
Nejde se vrátit na nějaký bod obnovení?
Hlavně si ale zazálohuj svoje data.
Podle mě je blbost tahat 7GB, když nefunguje tiskárna. Já jsem vždy tahal ovladače od výrobce. Pro HP LJ 1018 jsou ke stažení ovladače na 32/64b W8 i W8.1 tady: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... g=cs&cc=cz

Petr Filipi

Uživatelský avatar
Mira_A
Příspěvky: 1005
Registrován: 06 dub 2013, 02:00
Bydliště: RpR

#21 Příspěvek od Mira_A »

ZdenekHQ píše:
Philip_Fry píše:Ano, chce to originál ovladače pro W 8.1, taky jsem teď nainstaloval 8.1 a polovina věcí na ntb mi přestala fungovat.
Ano, tomu se dnes říká pokrok.

Však počkejte, až začnou třeba do benzínu přidávat cukr, abyste museli "aktualizovat" auta.... :?
On se tam přidává už dnes :lol: Biolíh není nic jiného než destilovaná cukrová třtina (tedy jinak cukr)
V americe se dělají dokonce malé destilační přístroje , kde do nádoby sypeš cukr i vodu a po speciálním krakování vychází líh co se míchá do benzínu.


Zkus vytáhnout ovladače z nějakých W8.0 od kamaráda. Ony jsou tam originál v nějakém balíčku myslím , že *.cab

Mě zase ve W8 nefungovala kamerka QuickCam3000 , tak jsem tam nainstaloval ovladač pro XP a Visty. Kamerka začala jít. Bohužel zase na úkor toho že mi přestal fungovat ovladač pro (pěkný kus nábytku :lol: ) Fayn telefon UP120 , který používám se Skype. Tak jsem přeinstaloval ovladač pro UP120 a přestala jít zas prozměnu kamerka. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“