Siemens C75 - komunikacia s PC

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

Siemens C75 - komunikacia s PC

#1 Příspěvek od NERGAL »

Zdravim,
mam taky problem..Chcem pripojit siemens C75 k PC cez data kabel...Problem je v tom,ze program mi ho nenajde,nenaviaze s nim spojenie..Vsetko je spravne nastavene,je tam aj emulacia USB-COM a nic...Ked pripojim siemens C60,tak vsetko f pohode ide..Nie je to softwarom,lebo je to jeho najnovsia verzia...Co to moze byt???Vopred vdaka za rady...

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 32
Registrován: 06 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od conpet »

nainstaluj Mobile Phone Manager , najdes ho na http://www.siemensmania.cz/ , jedine on me nasel a nainstaloval dat. kabel k C75. Origo cd ktery jsem dostal spolu s kabelem me bylo uplne k nicemu :evil:

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od NERGAL »

conpet píše:nainstaluj Mobile Phone Manager , najdes ho na http://www.siemensmania.cz/ , jedine on me nasel a nainstaloval dat. kabel k C75. Origo cd ktery jsem dostal spolu s kabelem me bylo uplne k nicemu :evil:
Uz som to vyriesil,telefon uz komunikuje aj s programom SIMOCO...Bolo treba dopajkovat dva odpory 15 K na vyvod 5 a 7 voci zemi na datovom kabli...Teraz mi telefon detekuje kabel ako DCA 510....

Cherokee007
Příspěvky: 57
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Cherokee007 »

kdyz mas DCA-510 tak muzes delat servisni upravy vse o tom najde tady www.siemensmania.cz ale ted je to chvili mimo provoz tak musis vydrzet jako vsichni ostatni

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od NERGAL »

Cherokee007 píše:kdyz mas DCA-510 tak muzes delat servisni upravy vse o tom najde tady www.siemensmania.cz ale ted je to chvili mimo provoz tak musis vydrzet jako vsichni ostatni
JJ,to hej,uz som s nim robil update firmwaru a ide to f pohode..DCA510 je super kabel...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“