Zdechlé zvukové efekty u notebooku vyřešeno!!!

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#16 Příspěvek od Radovan-kocour »

Vy máte asi nějaký jiný Windows- já mám Windows 7 home

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#17 Příspěvek od serviceman »

Ve složce Windows by v podsložce Media měly být soubory wav. Jsou tam?
Přílohy
25- 12- 2013 17-11-49.jpg
(33.48 KiB) Staženo 26 x
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#18 Příspěvek od Radovan-kocour »

Nevím ten Windows je kde?- Vy to máte anglicky děkuji za snahu, ale to se asi nedomluvíme

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#19 Příspěvek od serviceman »

Otevři si Průzkumník a v něm je v levém tablu na disku C složka Windows. Ta se jmenuje ve všech jazykových verzích stejně. V ní je složka Media a v ní ty soubory s příponou wav.
Přílohy
25- 12- 2013 17-23-50.jpg
(102.03 KiB) Staženo 21 x
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#20 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ano to tam mám- nevím jak to mám nahrát sem aby jste to viděl
přes co se to nahrává aby se to objevilo zde- přes nějaké tlačítko, jsem to dělal a teď nevím přes které

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#21 Příspěvek od serviceman »

Ty soubory wav se volí na tom tablu Sound, které jsi měl otevřené, vpravo dole tlačítkem Browse (česky nevím, ale orientuj se podle obrázku nahoře), které otevře malé okno. Po zvolení souboru v tomto okně by měl být slyšet, když stiskneš Test.

Pokud to nechodí, stáhni si od Microsoftu soubor FixIt - klikni na ten obrázek, spusť ho a on to opraví, nebo také ne, ale něco řekne.

Sem nic nahrávat nemusíš, stačí informace jestli to je/není.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#22 Příspěvek od Radovan-kocour »

Nic stáhnul jsem ten opravný program a v závěru mě to napsalo nezjistil žádné potíže nevím to je naho..o To nevyřeším to nic :( :(

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#23 Příspěvek od serviceman »

Tak se na to vyprdni. Systémové zvuky nestojí za přeinstalaci. Časem ti to možná někdo opraví.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#24 Příspěvek od Radovan-kocour »

jasně děkuji Vám

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#25 Příspěvek od Radovan-kocour »

Moje pravé jméno je Radovan Sedláček, proto jsem kocour, protože kromě bastlení a starých krámů ale nesmí být ty staré krámy nějak použité- musí být jak nové- a nemám žádnou babu -mám rád a mám doma kočku, tak proto jsem kocour :)
Snad jsem pane bože neporušil pravidla- kdyžtak se to smaže ta fotka
Přílohy
PICT0738 (1).JPG
Mišulka moje
(70.55 KiB) Staženo 32 x

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#26 Příspěvek od Radovan-kocour »

Zkoušel jsem obnovení systému a napsalo to proběhlo úspěšně obnoveno k datu a zvuky nejdou stejnak- to počítám nějaký ten antivir co se tam sere sám- když stahuji něco- nebo nějaké ty slavné zrychlení počítače atd- hned to všechno mažu a nebo dávám neinstalovat- to se tam sere samo a myslím si že to to potvora vymazalo

:( :( :( :(

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#27 Příspěvek od Radovan-kocour »

Já tam mám 4 datumy a víc ne tedy 22.12, 25.12, a 26.12 dvakrát protože jsem dnes dělal tu obnovu- víc nic
a když kliknu na tu složku datumy tak nic víc se neobjeví pouze furt ty 4. datumy takže nic staršího :( :(

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#28 Příspěvek od Radovan-kocour »

Nevím jak to je sviňa co to vyrušilo, musím to dát do opravny ať mě to tam nainstalují- oni tvrdí přeinstalovat celý systém za 1000Kč, nebo by to chtělo kdyby někdo mě to přes vzdálený přístup zkusil nainstalovat.
Na funkčnost počítače to nemá vliv ale sere mě to že to nefunguje- dřív když jsem vložil třeba flešku tak to tak jaksi cinklo a teď nic,
ale aj tak Vám děkuji za rady :( Nic no :(

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

Radovan-kocour píše: Jo ještě já mám nastaveny automatické aktualizace
No a brání ti něco těch pár nových aktualizací odinstalovat ? Jestli to chceš přeinstalovávat, tak se ti budou stejně znovu stahovat všechny aktualizace, když je chceš. Odinstalací do dne, kdy to ještě šlo, tak nic nepokazíš. Aktualizace jsou stejně jen paráda na útěchu uživatele, že se o něj někdo stará, ale některé aktualizace záměrně i škodí.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#30 Příspěvek od Radovan-kocour »

Děkuji Vám , ale já nevím kdy to zdechlo ty efekty a co mám odinstalovat?- já jsem psal že mě to ukládá tak tři, čtyři dny pozpátku a to ty zvuky mohly zdechnout už tak před měsícem, a jak to teď mám udělat, když já fakt nevím přesně kdy to zdechlo, a ani nemožu to obnovení systému udělat které bylo před měsícem - jak.- vymažu celý systém mě zdechne a budu bez notebooku

To by chtělo, kdyby někdo přes vzdálený přístup se na můj počítač napojil a zkusil to nastavit v těch zvucích- já nejsem v tom tak sběhlý- može to být v tom a nebo taky ne mohlo se to ze systému nějak vymazat, aspoň tak mě to řekli v té opravně a že se musí přeinstalovat celý Windows- možná chtěli vydělat- to asi nejspíš, ale já ten Windows nepřeinstaluji- to si sebekriticky přiznám- nikdy jsem to nedělal, a určitě by to zdechlo komplet
Já jsem psal že mě to musí v té opravně přeinstalovat ten systém za 1000Kč mě řekli že to bude stát, takže nevím co Vám mám napsat

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“