Tapatalk, proc ne?

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Privítali byste přistup na toto forum přes TAPATALK ?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Tapatalk, proc ne?

#1 Příspěvek od robo »

Pokud nevite k cemu slouzi tak je to app ktera zjednodusi pristup na forum pres mobil, s Androidem a Iphone. Je potreba aby forum bylo registrovano a byl nainstalovan plugin ze stranek http://www.tapatalk.com/plugin.php. Nejsem presne ten pravy cloveki ktery by vedel jak to na tomto foru udelat. Jsem uzivatel TAPATALKu. A pristup na takove forum, psani prispevku, cteni ahledani na foru je opravdu o necem jinem nez pristup treba pres mobilni operu. Je to moje prosba a snad nas tady bude vic co by tuhle moznost uvitali. Proto zde dam i hlasovani.
Jeste doplnim ze pokud by nekdo z uzivatelu fora chtel pristup pres Tapatalk musi si stahnout a nainstalovat prislusnou aplikaci pro svuj OS. Ja mam Android a zde je link na market.
https://market.android.com/details?id=c ... rch_result
Aplikace je to placena za cca 54Kc-podle kurzu. Coz neni zas tak moc aby byla financne nedostupna. Nevim jak je to pro iOS. Snad by mela byt verze pro Nokie a Blackberry. Dekuji

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

HTC TP2 (HW QWERTY) + Opera mobile. Přístup na fórum je prakticky rovnocený s PC. Řekl bych, že ostatní smartphony na tom budou podobně a u hloupých telefonů to stejně nemá cenu.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#3 Příspěvek od Maskot »

S Iphonem a Safari to funguje dobre i bez dalsich doplnku.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#4 Příspěvek od Artaban001 »

sony ericsson CEDAR + OPERA mini - bez problemu. Interni prohlizec ma prilisnou spotrebu dat. 25MB na tyden je na to malo.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Máme špatnou verzi fóra..... :?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

A nejsme sami, chválabohu za to - o ten "matlapatla" se snažilo pár uživatelů třeba i na jiném fóru - a odpovědí admina jim bylo, že neuvažuje o umožnění přístupu pomocí takové náhražky... Prostě by to bylo jen pro někoho a takových uživatelů by bylo minimum - na rozdíl od obecného http protokolu, který je jakýmsi standartním komunikačním prostředkěm pro více různých platforem - zatímco "patlal" by existoval jen pro menšinu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od Standa99 »

Tady spíš jde o to, jestli se chce nebo ne. Za chvíli bude tato funkce doplňována do novějších verzí všech diskuzních fór.
Jde se tomu ubránit, ale to mi pak připadá, že se budu snažit vyhýbat vytírání růžovým, protože mi bílý stačí.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#8 Příspěvek od Honza_dy »

Koukal jsem na screeny a pořád mi nějak uniká smysl této aplikace. Nejvíc mě pobavilo to video na marketu - Velmi názorné :lol:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#9 Příspěvek od Hill »

Nerad bych byl špatným prorokem, ale nadšení pro WAP taky netrvalo dlouho. A, dokud si budou operátoři pořád hrát na limit dat, těžko mě někdo přesvědčí o tom, že v taptalku (řekl bych, že původně vytvořeném pro internetové nákupy a pindání na sociálních sítích) je budoucnost fóra, zvlášť takového, v němž k vyřešení většiny věcí jedna věta nestačí - a často nestačí jen jeden obrázek, ať už schéma, nebo fotka.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#10 Příspěvek od Standa99 »

Co je na tom tak hrůzostrašného?

http://www.youtube.com/watch?v=nO447NKgob0

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#11 Příspěvek od dj_Paul »

Jakej je výhled do budoucna s podporou tapatalku?

V poslední době jedu vesměs z mobilu a docel by to usnadnilo prohlížení fóra

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#12 Příspěvek od Hill »

Ono to ještě existuje?

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#13 Příspěvek od dj_Paul »

Jo existuje. A používám ho čím dál více. Alespoň pro mě je to jednodušší a je menší přenos dat.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tapa script existuje jen pro trojkovou verzi PHPBB - takže klasický konflikt dlouholeté tradice EB a eufemisticky řečeno "krátkodobého pokroku".
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

A má vůbec v době daleko míň omezovanejch datovejch přenosů v sítích 3G, 3,5G a vyšších používat něco, co v době přísnejch limitů bylo užitečný, ale v dnešní době se jeví spíš jako krok zpátky?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“