BLACKLIST (SK)

Tady si vyzkoušejte tvorbu témat a použití bbkódů, tagů, upload fotek

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

BLACKLIST (SK)

#1 Příspěvek od PotPalo »

Listina ľudí, ktorý si odomňa niečo objednali dobierkou, následne odmietli prevziať balík a prišiel naspäť. Uvádzam aj cenu poštovného, ktoré som zaplatil, o balení a chodení na poštu ani nehovorím. Skrátka nezodpovedný ľudia, ktorý mi spôsobili škodu.

Jan Ferko, Čučmianska 15, Rožňava, 048 01, buzgo@seznam.cz - 3,02 Eur
Rene Torak, Horny rad 570, Brezova pod Bradlom, 906 13, rene1987@azet.sk - 4,42 Eur
Vlasta Červeňáková, Jarovnice 297, Sabinov, 082 63, 0917746082 - 4,10 Eur
Zdenko Baran, Trieda Duklianskych Hrdinov 457/26, Valaská, 976 46, - 2,60 Eur
Jaroslav Durasko, Kecerovce 230, Košice, 044 47, - 2,55 Eur
Marek Molnár, Záhradná 3, Dulovce, 946 56, molnar.marek@seznam.cz - 6,70 Eur
Tibor Kuruc, 1.Mája 34, Zlaté Moravce, 953 01, marcus_xxx@azet.sk - 6,80 Eur
Naposledy upravil(a) PotPalo dne 25 bře 2015, 12:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Jak ti tady můžeme pomoci?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od PotPalo »

Nijak, stačí keď to trošku očuchá google. Keď niekto bude pátrať po týchto osobách, nech ho to nasmeruje sem, aby bol varovaný a dobre si rozmyslel, či im niečo pošle. Skrátka je to malá výstraha pre ostatných, aby vedeli, na koho si majú dávať pozor pri posielaní, aby nedopadli ako ja.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Myslíš, že na tebe nemůžou podat trestní oznámení jen proto, žes jejich plné adresy zveřejnil na zahraničním serveru?
V zemích, kde lump má větší práva, než ten jím poškozený, bych se ani nedivil.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#5 Příspěvek od serviceman »

Plné adresy se jmény najdeš v každém telefonním seznamu.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PotPalo »

Tiež sa obávam, ale... Oni mi spôsobili škodu, ak mi ju nahradia - zaplatia ušlé poštovné + nejaké plus za balenie a chodenie na poštu, zmažem ich z tohoto zoznamu. Inak adresu alebo tel.č. nieje problém si vygoogliť o komkoľvek, to nieje nijak tajné (narozdiel od rodného čísla, to by som nezverejňoval).

Objednať si niečo a potom to neprevziať, a nebrať telefón, neodpisovať na maily, to nieje seriózne. Čo si neuvedomujú, že ja som musel zaplatiť poštovné, a keď sa mi to vráti, musím zaplatiť poštovné aj späť?!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od forbidden »

Od jisté doby zásadně nic na dobírku neposílám, taky vím proč. Posílám jen po platbě předem na účet.

Uživatelský avatar
Puda
Příspěvky: 386
Registrován: 20 kvě 2005, 02:00
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Puda »

Pěkné... :-D
Taky jich mám pěknou řádku, ale naštěstí mám barák u silnice, zákazníci jsou místní a šlo o větší prachy. A v naší vsi je plno slepičích p...lí, takže se vše hned rozkřikne. No tak jsem je vyvěsil na nástěnku, a to byla sranda, skoro všichni zaplatili, a těch pěkných slov co jsem vyslechl. Už ani jeden pak odemne pak nic nechtěl a myslím, že to odradilo i část lidí, co mi nic nedluží, ale eventuelně by si počítač opravit nechali. Protože jakmile někdo dnes uzavře obchod (např o opravě PC), jde do něj už s tím, že cena a doba splatnosti není vlatně dána a hra o čas se vyplatí. Těch co opravdu bez námitek zaplatí smluvenou cenu a peníze přinesou ssebou pro opravené PC je cca třetina. Z ostatních to tahám, a nebo občas prostě někdo nezaplatí vůbec. V jednom případě -šlo o zedníka gameskáře, jsem po cca 10-ti měsících zašel k němu domů, a když říkal, že nemá, vtrhl jsem k němu domů, sebral PC, odvezl domů, vyndal předmětnou grafiku (cca za 5000,-) a odvezl mu PC bez grafiky zpět. Grafiku jsem o rok později prodal za 1900,-, a byl jsem rád, že mám alespoň něco.
Absolutně korektní jedinec s extrémními názory.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od rezis »

bacha na to ochrana osobních údajů. Ale popravdě dělám teď záskok na eshopu a velmi bych ocenil databázi těch co si rádi objednávají a nepřebírají či využívají eshop jako půjčovnu.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

Jsem relativně často na aukro a na dobírku nic nepošlu . Jen platba předem , ale tak to dělám i já , když něco kupuji . Vždyť je to i levnější . Chytil jsem se jen jednou . Však mne za to místní zde vycinkali . :D Že jsem si mohl jeho jméno najít na google , dříve jsem o tom neměl ani tucha . Oni se tam dají najít i lichváři , většinou se někde několikrát s lidmi soudí .

Zamčeno

Zpět na „Na vyzkoušení“