program VSDC Free Video Converter

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

program VSDC Free Video Converter

#1 Příspěvek od Radovan-kocour »

Zdravím Vás vážení přátelé

Tak jsem konečně našel program na konverzi videa a střihu- jmenuje se to VSDC FREE VIDEO CONVERTER a je to bohužel v angličtině.
Tady je odkaz:

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... converter/

A nemohu příjít na to jak se s tím programem zachází- umím konverzi, ale potřebuji ještě střih a to tam taky je a potom vypálit upravený soubor na DVD- na formát DVD Video ale nevím jak na to -už dva dni tady s tím se otravuju.

Prosím pokud někdo s tímto programem třeba pracuje- prosím o radu- nebo je možná i čeština?
Děkuji Vám a přeji hezký den
Radovan Smile Smile

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Mám zato , že tento dotaz točíš podruhé . Kdysi jsem se s tím žabil . Pro jen uživatele PC a neznalce angličtiny je téměř nemožné tyto programy používat . Vyžadují mnoho nastavení v anglicky popsaných funkcích . A to ještě musíš vědět , jaké hodnoty máš nastavit . S kamerou jsem koupil Pinacle-byl přiložen a to je potom v češtině a žádné nastavování , jednoduchá obsluha atd. To jsem již dal .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Tak tak, onehdá jsem jednomu předělával NB a měl tam Pinacle 14, takže jsem to stáhl z ulozto i s češtinou a jak byl spokojenej oproti verzi v angličtině, co tam měl předtím.

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#4 Příspěvek od jirkati »

P32 - Snad neporuším pravidla. Měl jsem regulérně koupený Pinacle 10 a synáček mi ho naboural tak že nejde spustit a chce znovu klíč. Kde je původnímu dvd s přiloženým klíčem konec nevím, už jsem doma snad prohledal všechny skrýše. Mladej tvrdí, že jsem ho někomu z rodiny půjčoval.
Dotaz: Je ta 14 přívětivější než předchozí verze? Než investuju do nového programu, který musí chodit na WIN XP, tak se radši zeptám.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Určitě je lepší a ten člověk s tím dělá dost věcí a přitom počítačům jako takovým moc nerozumí.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#6 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ale já ten program pinacle mám musím se podívat jakou verzi, je sice v češtině ale on neroskoduje soubory nahrané ze satelitního příjmače a nepřevede na formát DVD- bud jsem blbej a neumím to, a nebo nevím, omluvte mě :( :(

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od Hejnicek »

Mozna to tvoje blbost neni, protoze od vyrobce daneho zarizeni je pouzito nekdy kurvitko v tom smyslu, ze nahravka jde prehrat pouze na tom zarizeni.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#8 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ano to máte pravdu, že nahrávka jde přehrát pouze v tom patřičném zařízení- ale na to je ten program VSDC Video Converter o kterém tady píšu- ten dovede konvertovat nahrávku na formáty např. AVI, a co já potřebuji

hlavně DVD Video-

a dovede konvertovaný soubor i vypálit na DVD. to už jsem zkoušel- to převede, ale nevím jak vystříhat ty reklamy- to tam taktéž je ale zkoušel jsem to- formát to převedlo, ale nevystříhalo to ty reklamy a to jsem to tam zkoušel- musí to jít ale je to všechno v angličtině- tak jsem chtěl někoho poprosit zda někdo ten program nepoužívá, aby mě poradil :( :( :(

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Ne nadarmo už starej plešatej zrzavej syfilitik se špičatou bradkou říkával "UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE..."
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#10 Příspěvek od Hejnicek »

Kdyz nevis z anglictiny lautr nic tak muzes prece zkusit "obrazky"
http://www.youtube.com/watch?v=nkpUhJtED5M

Cca kolem 2,5 minuty mas "Cutting and Splitting

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“