philips DVP 3010,nevyjizdi mechanika

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#31 Příspěvek od cabernet »

AVR_Man píše:Odšroubuj nebo aspon povol to ,,přítlačné křídlo" (sorry za ten název,nic jinneho me nenapadlo :D ) tohle mi pomohlo u Hyundai přehrávače.
Ahoj,

mam ten isty problem. Tiez je to Hyundai. Ked je mechanika bez disku v polohe nacitavania, unasac sa s tym protikusom(magnetom) tak zlepia dohromady, ze ten motorcek ich jednoducho nerozlepi.
Povolit, ako pises, mi to nepomohlo. funguje to len pri odstranenom kryte s tym magnetom.

Uživatelský avatar
broncekP
Příspěvky: 13
Registrován: 30 pro 2007, 01:00

#32 Příspěvek od broncekP »

Někdo tu v nějakém příspěvku měl podobný problém a nakonec tam nalepil sekunďákem nějaký vystřižený gumový kroužek cca 1mm tlustý, aby se ty magnety nedostaly k sobě tak blízko a pak mu to v pohodě jelo, zkus pohledat, není to tak dávno.

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#33 Příspěvek od sasaopravar »

cabernet píše:
AVR_Man píše:Odšroubuj nebo aspon povol to ,,přítlačné křídlo" (sorry za ten název,nic jinneho me nenapadlo :D ) tohle mi pomohlo u Hyundai přehrávače.
Ahoj,

mam ten isty problem. Tiez je to Hyundai. Ked je mechanika bez disku v polohe nacitavania, unasac sa s tym protikusom(magnetom) tak zlepia dohromady, ze ten motorcek ich jednoducho nerozlepi.
Povolit, ako pises, mi to nepomohlo. funguje to len pri odstranenom kryte s tym magnetom.
Jseš ale trošku vedle(téma je PHILIPS),jinak motor vyměň,mužeš tam dat motor z mechaniky pro PC-tam většinou nedavaji takove šmejdy jak do stolnich přehravačů.On to prostě neutahne,šmejd :opravar:

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#34 Příspěvek od cabernet »

sasaopravar píše:
cabernet píše:
AVR_Man píše:Odšroubuj nebo aspon povol to ,,přítlačné křídlo" (sorry za ten název,nic jinneho me nenapadlo :D ) tohle mi pomohlo u Hyundai přehrávače.
Ahoj,

mam ten isty problem. Tiez je to Hyundai. Ked je mechanika bez disku v polohe nacitavania, unasac sa s tym protikusom(magnetom) tak zlepia dohromady, ze ten motorcek ich jednoducho nerozlepi.
Povolit, ako pises, mi to nepomohlo. funguje to len pri odstranenom kryte s tym magnetom.
Jseš ale trošku vedle(téma je PHILIPS),jinak motor vyměň,mužeš tam dat motor z mechaniky pro PC-tam většinou nedavaji takove šmejdy jak do stolnich přehravačů.On to prostě neutahne,šmejd :opravar:
Vedla si ty. V tomto fore existuje ODPOVED a CITOVAT. Ja som citoval len prispevok AVR Man-a, neposielal som teda odpoved pre vsetkych zucastnenych v danom vlakne. To sa robi vtedy, aby sa zbytocne nezakladalo nove vlakno.
Motor som samozrejme vymenil a nepomohlo. Skusil som ho potom pripojit aj na externy zdroj. To tiez nepomohlo. Magnet je o unasac skutocne silne prilepeny.

Ahoj.

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#35 Příspěvek od sasaopravar »

cabernet píše:
Vedla si ty. V tomto fore existuje ODPOVED a CITOVAT. Ja som citoval len prispevok AVR Man-a, neposielal som teda odpoved pre vsetkych zucastnenych v danom vlakne. To sa robi vtedy, aby sa zbytocne nezakladalo nove vlakno.
Motor som samozrejme vymenil a nepomohlo.

Ahoj.
Jen to vlakno založ,už jen proto že hyundai neni philips...Nebo se ti libi hledat řešeni sveho problemu v nekonečnym vlakně?
samozrejme vymenil ale samozrejme nenapsal.To ten motor.Když to běhalo před tim-tak to bude motor.Nebo řeminek.To ne ukecaš.

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#36 Příspěvek od cabernet »

sasaopravar píše:
cabernet píše:
Vedla si ty. V tomto fore existuje ODPOVED a CITOVAT. Ja som citoval len prispevok AVR Man-a, neposielal som teda odpoved pre vsetkych zucastnenych v danom vlakne. To sa robi vtedy, aby sa zbytocne nezakladalo nove vlakno.
Motor som samozrejme vymenil a nepomohlo.

Ahoj.
Jen to vlakno založ,už jen proto že hyundai neni philips...Nebo se ti libi hledat řešeni sveho problemu v nekonečnym vlakně?
samozrejme vymenil ale samozrejme nenapsal.To ten motor.Když to běhalo před tim-tak to bude motor.Nebo řeminek.To ne ukecaš.
Ale ukecam bratre... motor to nebol

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#37 Příspěvek od xmarty08 »

Kdyby jste někdo narazil na popsaný problém zablokovaného otevírání šuplíku, tak jděte po tlačítkách v předním panelu. Dostal jsem sem přístroj, který šel i špatně zapínat, vyměnil jsem všechny mikrospínače a jede to :-)

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “