Nastavení laseru

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferys
Příspěvky: 91
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

Nastavení laseru

#1 Příspěvek od ferys »

Koupil jsem nový laser do Beckera,ale nefunguje.Prý se musí nastavit sám,ale nevím co aktivovat.Pájecí ploška je odstraněna.Děkuji za každý tip.
Zdravím ferys

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Neslyšel jsem že by se jednotka sama nastavila a většinou jsou nastaverný z výroby. Pokud nejde, je vadná nebo je závada jinde.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
ferys
Příspěvky: 91
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

Nastavení laseru

#3 Příspěvek od ferys »

Díky za odpověd,ale je to pravda.Udajně si elektronika novy laser "očuchá"
a hodnoty někde uloží.Dokonce je i CD s popisem jak na to.Ten laser je už druhý a první dělal to samé.To CD prodávala fy.AME ale už ho nemají.
Kdyby měl někdo to CD,nebo věděl jak nastavit ten laser,nebo pošlu celé rádio na nastavení a samozřejmě zaplatím.
Zdravím ferys

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Sendyx »

U některých přístrojů se skutečně nastavují parametry - buď automaticky, nebo manuálně, po vyvolání nějakého servisního módu nebo menu. U jednoho staršího systému se třeba vyvolal servisní mód, do přístroje se vložil speciální disk a ono se to nějak nastavilo prakticky samo a pouze uložilo. Něco se dalo i manuálně editovat, bylo to asi 8 údajů.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Sendyx »

U některých přístrojů se skutečně nastavují parametry - buď automaticky, nebo manuálně, po vyvolání nějakého servisního módu nebo menu. U jednoho staršího systému se třeba vyvolal servisní mód, do přístroje se vložil speciální disk a ono se to nějak nastavilo prakticky samo a pouze uložilo. Něco se dalo i manuálně editovat, bylo to asi 8 údajů.

Uživatelský avatar
ferys
Příspěvky: 91
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

Laser

#6 Příspěvek od ferys »

Nemá někdo prosím nějaký tip jak na to??
Moc děkuji zdravím ferys

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“