Soukromá burza a hrabák u příležitosti mých 70tin

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Soukromá burza a hrabák u příležitosti mých 70tin

#1 Příspěvek od Ludekk »

Vážení kolegové a přátelé. Z důvodu pokročilého věku jsem se rozhodl silně zredukovat sbírku, prodat či rozdat věci pro mě nepotřebné, které se však mohou hodit ostatním. Proto Vás zvu na soukromou burzu do Výravy u Hradce Králové dne 5. dubna 2014, začátek v 10 hod. Místa je na zahradě dost, tak se jistě vejdeme. Kdyby si někdo chtěl přivést stůl a prodat si své věci, žádný problém. Více informací naleznete na http://radioamater.rajce.idnes.cz/ Zájemce prosím o ohlášení na adresu 20log(zav)email.cz a předem upozorňuji, že nabídnuté věci nebudu prodávat dříve. Těším se na setkání, zdraví Luděk Smile :D
Přílohy
marconiphone_42_ac_258913.jpg
Nejcennější kousek
(18.55 KiB) Staženo 43 x

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#2 Příspěvek od vasilceral »

Dobrý nápad, asi ho taky provedu. Sic jsem mladší, ale brzo důchodce a děti pak co s tím.

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#3 Příspěvek od kovar »

Ten ionizátor mi připomíná postřižiny :D
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Ludekk »

vasilceral píše:Dobrý nápad, asi ho taky provedu. Sic jsem mladší, ale brzo důchodce a děti pak co s tím.
Přesně to je důvod, pro který jsem se rozhodl k tomuto "zoufalému" činu :)

Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Ludekk »

kovar píše:Ten ionizátor mi připomíná postřižiny :D
Jo je to podobné, ale ta diathermie vytáhne 5cm dlouhý Vf oblouk. :lol:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od zdenoeddie »

Pane Ludku, sice sa burzy nezucastnim, kedze momentalne som zopar stovak km prec, ale chcel by som Vam popriat vsetko dobre a vela zdravia k Vasmu jubileu. Do dnesnych dni v dobrom spominam na navstevu u Vas, este ako student VUT Brno.
Zdenek.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#7 Příspěvek od Hill »

Budu koukat dorazit, v tom případě vezmu nejspíš něco s sebou na rozdání, jestli bude zájem.

Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Ludekk »

Hill píše:Budu koukat dorazit, v tom případě vezmu nejspíš něco s sebou na rozdání, jestli bude zájem.
Těším se na tebe. Kdybys bloudil, tak je to Výrava 13 (GPS 50°16'8.267"N, 15°58'44.896"E)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#9 Příspěvek od Hill »

Topuji znovu toto vlákno pro každého, kdo ještě nezasynchronizoval s kalendářem, jako já.
Lidi, já vám mám v poslední době v kalendáři takovej hambinec, že být mladá svobodná holka, tak si začnu dělat vážné starosti.
Ale zatím platí, co jsem ještě neodvolal.

EDIT 5.4.2014: jsem rád, že jsme se aspoň seznámili. Na jednu stranu mě mrzí slabá návštěva, Luděk tam má mimo jiné moc pěkné kousky zejména analogové audio a videotechniky. A převážně stále funkční (jestli to nepatří do jiného vlákna), tedy nejen jako sběratelské dekorace.
Vřele doporučuji navštívit ještě jednou aspoň Luďkovu galerii, není přece všem dnům konec...

Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Ludekk »

Hill píše:Topuji znovu toto vlákno pro každého, kdo ještě nezasynchronizoval s kalendářem, jako já.
Lidi, já vám mám v poslední době v kalendáři takovej hambinec, že být mladá svobodná holka, tak si začnu dělat vážné starosti.
Ale zatím platí, co jsem ještě neodvolal.

EDIT 5.4.2014: jsem rád, že jsme se aspoň seznámili. Na jednu stranu mě mrzí slabá návštěva, Luděk tam má mimo jiné moc pěkné kousky zejména analogové audio a videotechniky. A převážně stále funkční (jestli to nepatří do jiného vlákna), tedy nejen jako sběratelské dekorace.
Vřele doporučuji navštívit ještě jednou aspoň Luďkovu galerii, není přece všem dnům konec...
Díky za komentář, stále ještě uklízím "expozici". Také chodí maily - že si spletli datum atp. Až nastanou mírové doby, něco někam napíšu, zatím funguje odkaz na rajčeti a občas to aktualizuju. Tak zdravím všechny příznivce. Jo nějaký návštěvník burzy si odnesl knížku "Lampy elektronove", ať mu slouží k potěše, ale prohlídnu si záznam z kamer na dvoře, co to bylo za dobráka. Ach jo.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Hejnicek »

Ahoj Ludku,
i tak doufam, ze jsi byl s akci i oslavou spokojen.
Chtel bych se te zeptat, jestli pri redukci prebytku nebyly objeveny nejake pouzitelne stare kondenzatory do radii. Zejmena svitky apod.
Mel bych radost z tech cernych "asfaltu" i jine haveti podobne vekove kategorie. Uz mi takrka dosly. Kdyz se pak divam na stara streva osazena novym kondenzatorem neni to opravdu ono.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“