MV 600 NESNIMA OBRAZ

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
banny

MV 600 NESNIMA OBRAZ

#1 Příspěvek od banny »

Zdravim.Pls o radu.
Mam kameru canom mv600.Z niceho nic prestala fungovat. Prehravani kazet funguje,ale nahravani ne.Na displey se zobrazuje jen takove svetle cmouhy.Ty to nahraje.Pohybuji s kamerou jako kdybych natacel a cmouhy se pohybuji na displeji.Jako kdyby byla praskla cocka a svetlo dopadalo na cip nejak spatne.Nekdy kdyz ji zapnu tak se plynule rychle zesvetli display uplne do bila.Pak musim kameru o5 vypnout a zas zapnout.pred nejakou dobou sem koupil novou baterku BP-535 4500mAh.Original baterka je Bp-508 800mAh.Mohla to pok.u.rvit ta silnejsi baterka?
Diky za radu.Banny.
:cry:
Přílohy
Snímek 001.jpg
(10.23 KiB) Staženo 153 x

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#2 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 13:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od urbanek »

Vadný CCD. Myslím že toto zdarma spravují i po záruce, byla vadná celá série kamer i foťáků.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 13:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
1010
Příspěvky: 208
Registrován: 05 úno 2006, 01:00

#6 Příspěvek od 1010 »

Jj CCD,to je ted furt.Co je to sakra za výrobky :evil: ,totéž Sony,JVC...

Mana(CZ)

Re: MV 600 NESNIMA OBRAZ

#7 Příspěvek od Mana(CZ) »

Mám MV600i a mám stejný problém. Ještì na vánoce jsem natáèel a od vèerejška mám v hledáèku tmu. Pøehrávání je v poøádku. Uplatòovali jste už nìkdo reklamaci? Jak jste dopadli?

Uživatelský avatar
Jaka
Příspěvky: 110
Registrován: 25 pro 2004, 01:00
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

#8 Příspěvek od Jaka »

stejný problém, o kterém jsem už na této stránce psal jsem měl i já na kamerce Sony. Bez problémů a průtahů mi to opravili zdarma v Bratislavském servisu. Doporučuji kontaktovat obchodní zastoupení té které firmy, tam povědí na který smluvní servis se obrátit. Na každý to může udělat gratis.
Na poměry, které tu panují jsem byl s postupem zastoupení Sony v dobrém smyslu slova šokován.
Přeji hodně šťestí

banny

mv600

#9 Příspěvek od banny »

Jeeeeeeeeeee.Ja se uz do ty kamery podival.Myslite ze itak by mi to mohly zdarma opravit?Diky.

Mana(CZ)

#10 Příspěvek od Mana(CZ) »

Kameru jsem poslal do autorizovaného servisu (AWH Praha). Dneska jsem tam volal a údajnì mi opravenou kameru (zdarma) posílají zpátky!!!
P.S.: Kamera je cca 3,5 roku stará, tedy po záruce.

Návštěvník

#11 Příspěvek od Návštěvník »

Mana(CZ) píše:Kameru jsem poslal do autorizovaného servisu (AWH Praha). Dneska jsem tam volal a údajnì mi opravenou kameru (zdarma) posílají zpátky!!!
P.S.: Kamera je cca 3,5 roku stará, tedy po záruce.
pls muzes napsat tel na ten awh servis. Jak dlouho jim to trvalo?Dik banny. :)

Návštěvník

#12 Příspěvek od Návštěvník »

Anonym píše:
Mana(CZ) píše:Kameru jsem poslal do autorizovaného servisu (AWH Praha). Dneska jsem tam volal a údajnì mi opravenou kameru (zdarma) posílají zpátky!!!
P.S.: Kamera je cca 3,5 roku stará, tedy po záruce.
pls muzes napsat tel na ten awh servis. Jak dlouho jim to trvalo?Dik banny. :)
Takže mám informace, že dneska mi domù pøišla poštou opravená kamera. Neplatil jsem vùbec nic (ani opravu ani poštovné!). Co všechno mi mìnili to nevím, protože jsem ještì nevidìl ten papír z opravny. Celkem oprava trvala asi 1 týden.
Servis canon: AWH Servis tel: 222 721 525
http://www.awh.cz

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“