NB Asus A6R, rozdielne verzie

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#16 Příspěvek od spirit »

Tak sa mi podarilo odstrániť všetky žlté otázniky, inštaloval som iste aj všeličo naviac, neporadí nik, tak robím čo môžem. WiFi mi ale nejde, neinštaloval som tie Utility, neviem či aj to treba, ak áno, či všetky. Tiež neviem, či treba aj BIOS a tie BIOS utility......Ak by to nebolo nutné zbytočne zaprasovať, nedával by som to všetko tam.......

Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#17 Příspěvek od satam »

Z utilit doporučuji nainstalovat ještě: ATI Smbus driver for WinXP, Wireless Console driver for WinXP. Mělo by to rozchodit tu Wifinu.
Pokud tam už nemáš žádné žluté otazníky, mělo by to stačit. Jestli Ti pak přesto ještě neco nepůjde, ozvi se, alespoň jednou za den se tu zase zastavím.

Omlouvám se, nebyl jsem teď pár dní na netu, jinak bych se ozval už dřív.

Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#18 Příspěvek od spirit »

Dík, skúsil som, žiaľ nepomohlo.... Tak som postupne inštaloval všetky utility. S Biosom som radšej nerobil nič.
Keď dám obnoviť zoznam, dopadne to takto:
Přílohy
obnovenie zoznamu.jpg
(112.21 KiB) Staženo 59 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Odinstaluj vsetky wifi utility a nechaj iba driver.

Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#20 Příspěvek od satam »

Sice si myslím, že po poslední radě se dostaneš zpět před instalování těch dvou, ne všech utilit, ale nebudu se dále vměšovat a přenechám poradu zkušenějšímu.
Jinak v tom okně, které jsi sem vložil, máš radu, jak to udělat, abys to rozchodil.

Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#21 Příspěvek od spirit »

Najprv som v okne na odobratie programov poodinštalovával rozdiely medzi obomi Ntb. S wifinou to nehlo, ale zbavil som sa aspoň otravných inštalačiek.

Pokračoval som súčasne s porovnávaním oboch Ntb:

Run: services.msc
vybral WZC
zadal Spustiť (bolo vypnuté)

Inštrukcia okna na obrázku sa zmenila, ale hlavne sa mi vo Vlastnostiach bezdrôtovej siete konečne :!: objavila chýbajúca záložka Bezdrôtové siete (Štart/Nast/Sieť prip./Pripojenie bezdr. siete/Zmeniť nast. pripojenia)

Potom bolo potrebné na záložke Bezdrôtové siete vyznačiť Použiť Win na konfiguráciu....
a konečne sa objavilo upozornenie vyhľadávania sietí :wink:

Ďakujem za rady - všetky!!

-----------

Je prospešné nainštalovať tú novšiu utilitu Biosu?
.

Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#22 Příspěvek od spirit »

Prišiel som si na svoje, zohnal som Asus A6R-5106, naviac vo veľmi dobrom stave, aj s príslušenstvom, dobrou cenou. Konečne mám oba kusy rovnaké: Asus A6R-5106. Obraz (ikony, foto, atď) je totiž u jeho obrazovky 4:3 väčší, čo mi vyhovuje viac, než menší u 16:10 toho A6RP-AP067A. Napriek jeho elegantnejšej obrazovke, rýchlejšiemu procesoru.....

Takže vlákno už len o dvoch identických Asus A6R-5106

Zatiaľ upgrade u oboch:
- RAM 1GB Hynix 2Rx16 PC2-5300S-555-12 (pôvodné pomalšie 512ky som odtiaľ vybral)
Fungujú tam tieto typy bezchybne, príležitostne do oboch pridám ešte po 1GB
- WiFi modul
- HDD namiesto 4200ot idem dať 5400ot

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“