Tesla TZK 133

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od Michal22 »

Bernard- ten válec bude asi oddělovací tráfko, možná nějaké standardně vyráběné, v rámci RVHP zrovna asi v Polsku. Ostatní součástky jsou všechno Tesla, bych se divil, kdyby to vyráběli Poláci a nenacpali tam něco dalšího od Unitry.
A ty konektory, to má možná RNBW pravdu, třeba je to předělávka.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
rootlinux
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2009, 01:00

#17 Příspěvek od rootlinux »

Bernard píše:Na tom zadeklovaném válci je štítek, z něho trčí slovo Toruń. To je i polské město, rodiště Mikuláše Koperníka. A taky sídlo všeservisu elektroniky Tesla! Tak jestli to nakonec nezbastlili Poláci. :wink:
http://allserwis-naprawa.pl/naprawy_ele ... toru%C5%84
No to by i mohlo být :-) Do Polska hodím kamenem (bez přehánění) a ze studia by házeli 2x...k Olze a pak za ní :-)

Uživatelský avatar
rootlinux
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2009, 01:00

#18 Příspěvek od rootlinux »

Michal22 píše:Bernard- ten válec bude asi oddělovací tráfko, možná nějaké standardně vyráběné, v rámci RVHP zrovna asi v Polsku. Ostatní součástky jsou všechno Tesla, bych se divil, kdyby to vyráběli Poláci a nenacpali tam něco dalšího od Unitry.
A ty konektory, to má možná RNBW pravdu, třeba je to předělávka.
Vypadá to na předělávku,tedy podle konektorů,ale deska bude asi jen originál Tesla.

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Bernard »

To trafko není součástí desky, visí na nějakém úhelníku. Myslel jsem to tak, že ten vše-servis měl tu desku Tesly k dispozici a strčil ji do skřínky s dobastlením toho okolí. Jako u každé detektivky, musí se trochu zapojit fantazie. :wink:

Uživatelský avatar
rootlinux
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2009, 01:00

#20 Příspěvek od rootlinux »

Bernard píše:To trafko není součástí desky, visí na nějakém úhelníku. Myslel jsem to tak, že ten vše-servis měl tu desku Tesly k dispozici a strčil ji do skřínky s dobastlením toho okolí. Jako u každé detektivky, musí se trochu zapojit fantazie. :wink:
Už se mi ozval p.Houška,s tím že pomůže,a zkusí to zjistit vocogo,samozřejmě že dám vědět výsledek,pokud se to povede.

Uživatelský avatar
rootlinux
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2009, 01:00

#21 Příspěvek od rootlinux »

Bernard píše:To trafko není součástí desky, visí na nějakém úhelníku. Myslel jsem to tak, že ten vše-servis měl tu desku Tesly k dispozici a strčil ji do skřínky s dobastlením toho okolí. Jako u každé detektivky, musí se trochu zapojit fantazie. :wink:
Tak už mám nějaké info,je to korekční zesilovač předělaný z rackové verze do této krabice,a je k tomu přidána audiosignálová trasa-vlastně jen oddělovací transformátor.schéma k tomu typu bohužel není,ale získal jsem jiné starší i novější verze různých typů od tesly,pokud by je někdo chtěl,tak je dám k dispozici,jsou to fotokopie dokumentací.Díky všem za snahu a ochotu pomoci.Přeji krásný víkend a jistě zde nejsem naposled.Ahoj

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Habesan »

Jestli máš k dispozici něco, co ještě není volně na Internetu, tak neváhej.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“