Notebook HP 625 prosím o radu.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pmeiner
Příspěvky: 32
Registrován: 26 zář 2007, 02:00
Bydliště: Františkovy Lázně

Notebook HP 625 prosím o radu.

#1 Příspěvek od pmeiner »

Zdravím všechny,
chtěl bych se optat na tento notebook.Kamárád mi ho donesl jestli bych se ne něj nekouknul takže popis zjištění:vyndal jsem dvd mechaniku paměti 3Gb samsung hd WD Scorpio black 320Gb kartu na wifi Broadcom,abych vyloučil jejich příčinu.Tak v tomto stavu při zapnutí větrák na CPU 1otáčka a pak už nic monitor se nezapíná zůstává vypnutý při připojení externího monitoru to samé.Po cirka 30sek po zapnutí se už nedá udržet ruka na chladiči od CPU/GPU.Toď vše co jsem doposud zjistil.Nemá někdo nápad co s tím?Mám takový tušení že nejspíš bude problem CPU/GPU nebo základní deska?S pozdravem Pavel Meiner
Vyřešeno!!! podůkladné zozebrání celého notebooku všechny konektory ošetřeny kontaktolem no světe div se ono to chodí!!!!Nejspíš se nekde vytvořil studeňák a to asi byla příčina.
Nevyřešeno!!!Po vypnutím a zapnutim závada stejná!!! :(

Uživatelský avatar
pmeiner
Příspěvky: 32
Registrován: 26 zář 2007, 02:00
Bydliště: Františkovy Lázně

#2 Příspěvek od pmeiner »

Novej poznatek asi po 18-tým vypnutí a zapnutí se zapne a jede normálně pak vypnu a zase to trvá někdy 25 vypnutí zapnutí a někdy 2 zapnutí vyputí :cry:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“