Office 2003 na W7-W8

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
reman
Příspěvky: 100
Registrován: 05 pro 2005, 01:00

Office 2003 na W7-W8

#1 Příspěvek od reman »

Instaloval jsem na uvedené systémy Office 2003 a vznikl následující problém: Po instalaci origo verze se zakoupenou licencí provedena aktivace, přijaty licenční podmínky a vše funguje.Ovšem při KAŽDÉM spuštění Office vyskočí znova hláška kde musím znova přijmout licenční podmínky.Dá se stím sice žít, ale je to poněkud iritující.Nevíte jak se toho zbavit?
Problém bude souviset s tím že se v obou případech jednalo o předinstalované Windows, které měly předinstalované i OFFICE 2010(2013) a snažily se donutit uživatele aby on-line koupil plnou licenci přednastaveného balíku. Před instalací Off2003 jsem samozřejmě toto odinstaloval ale problém přesto je. Na čisté instalaci w7 se neobjevil.
Přeinstalovávat 2 HáPéčkové notebooky s hromadou spešl driverů kvůli takové blbosti se mi nechce.
Tak už vím co tomu je - je to pokažené :-) !

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
StandaT
Příspěvky: 232
Registrován: 19 led 2005, 01:00

#3 Příspěvek od StandaT »

Tak zrovna instalace čistého systému na nový notebook s hromadou balastu považuji za naprostou samozřejmost. HP programy jsou akorát zbytečné požírače ramky... Žádné extra speciální ovladače nejsou nutné vyjma snad snímače otisků prstu nebo grafiky.

Uživatelský avatar
reman
Příspěvky: 100
Registrován: 05 pro 2005, 01:00

#4 Příspěvek od reman »

To mě nenapadlo, DÍK!
To je tak když to člověk nedělá celé sám - já vždycky dělám jen jediný a to administrátorský účet a vůbec mi nedošlo že na jiných než mnou instalovaných Woknech to může být jinak :oops:
Tak už vím co tomu je - je to pokažené :-) !

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

StandaT píše:Žádné extra speciální ovladaèe nejsou nutné vyjma snad snímaèe otiskù prstu nebo grafiky.
A sietovky, wifi, bluetooth, zvuku, modemu, citacky kariet...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Nemusí řešit jediný driver, tedy aspoň pod W8 ne. A když W8, tak proč tam strkat ořezané W8 tedy W7 ?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“