LG 42LE4500 LED -vadný panel?

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

LG 42LE4500 LED -vadný panel?

#1 Příspěvek od 555 »

na 90 procent si myslím,že je vadný panel.(vadný kontakt mezi flexem a
sklem )

TV nespadla ani se na ní nic nehodilo (aspoň já o tom nevím),ale rodiče říkali že ne.

Někde jsem četl a možná i někde zde o jakoby vypodložení toho pásku který je napařen ke sklu.Aby byl pásek díky tomu přitlačován ke sklu.Máte s tím někdo zkušenost? Vydrží to pár chvil aspoň nebo to nemá cenu?

projev obrazu:

https://www.youtube.com/watch?v=KQXr-H7 ... e=youtu.be

PS :začalo to tenkou linkou na levé straně obraz (svislou) po půl roce už je toto stádium.občas se to jen na pár sekund jakoby zlepší.Až je obraz skoro normální.
Přílohy
P1050050.JPG
(127.3 KiB) Staženo 98 x
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#2 Příspěvek od Peterseal »

Ak myslis podlozenie nejakou tvrdou gumou, aby cez nu tlacil napr. kryt na tie kontakty tak som to skusal, ale väčšinou neuspešne. Raz-dva krat sa to podarilo, ale po case to znova blblo...

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#3 Příspěvek od 555 »

ano to přesně myslím :-) takže šance je ale spíše to je na nový panel že? a to se samozřejmě nevyplatí.
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#4 Příspěvek od 555 »

ale každopádně je vada v panelu že? podle svislých pruhů na levém kraji asi ano :-)
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#5 Příspěvek od xxxe »

Nedělala manželka očistu?Dnes se montují ty panely flex káblama dolu místo nahoru jak to bylo.Pak stačí při čištění nastříkat víc mycího prostředku,zateče to za rám a pak do desky panelu a je vymalováno.

Uživatelský avatar
KiTt
Příspěvky: 206
Registrován: 25 srp 2012, 02:00
Bydliště: Brno a okoli

#6 Příspěvek od KiTt »

Zdravim
Lcd tv se moc nevenuji, tak nevim jak je flax kabel pripevneno k panelu ( ke sklu). Nedavno jsem resil vymenu flexu na lcd k tabletu. Tak je to taky prilepene ke sklu. Muzes poslat detail toho spojeni? Treba by slo pouzit stejnou metodu jakou jsem pouzil na to 7" lcd.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“