Pomoc pri kúpe staršej mikrovlnky z Maďarska.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jogo4
Příspěvky: 51
Registrován: 29 dub 2014, 02:00

Pomoc pri kúpe staršej mikrovlnky z Maďarska.

#1 Příspěvek od jogo4 »

Zdravím,
našiel som na nete túto mikrovlnku. Maďarsky neviem, predáva ju niekto v Budapešti? Vie mi k tomu niekto viac povedať, vo co gou? V prípade potreby pomôcť to odkomunikovať?
Za pomoc ďakujem.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

A to nemůžeš sehnat stejný stroj v zemích jejichž jazyku rozumíš ? Kdyžtak zítra ti to mohu nechat přeložit .

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Kolik je na naše prachy 15 000 Ft?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#4 Příspěvek od Eleman »

To chceš fakt dát za obyčejnou dost jetou mikrovlnku v přepočtu přes 1600 Kč, resp. 60 éček??? Si se zbláznil, ne :?: :roll:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#5 Příspěvek od konosuke »

Což, mašinka je pěkná jako bazarová kvalita do práce, dílny apod. za 200 Kč max. ale v Tescu či kde máš podobnou novou se zaručákem pod 1000 Kč.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Na bazos.sk sa mikrovlnky predavaju uz od 10 EUR.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#7 Příspěvek od kejki »

když klikneš na tu baňku, ukáže ti to oblast Budapešti, které se to týká. Ale je to low end, jen mikrovlnka.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od fero7 »

rnbw píše:Na bazos.sk sa mikrovlnky predavaju uz od 10 EUR.
To sice ano, ale budme objektivni.
Nebyvaju to Whirlpool a s vnutrajskom nerez.
Ale suhlasim ze uvedena kupa nie je vobec zaujimava.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#9 Příspěvek od Hydrawerk »

Různě v rodině máme mikrovlnky se smaltovaným vnitřkem a nereziví to. Nerez je určitě fajn, ale není nijak nutný.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#10 Příspěvek od kevin_mitnick »

Hydrawerk píše:Různě v rodině máme mikrovlnky se smaltovaným vnitřkem a nereziví to. Nerez je určitě fajn, ale není nijak nutný.
Doma mam mikrovlnku Whirlpool porizenou leta pane 2002. Klasicky smalt a uvnitr po umyti vypada jak nova. Tchan ma tu samou v antikore od roku 2001. Nevidim rozdil a nerez nepovazuji za nutnost...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#11 Příspěvek od MetalGod »

Tý vole, tak neumíš maďarsky a chceš tam kupovat předraženou mikrovlnku, kterou koupíš v bazáči v přepočtu na naše za pár stovek.
Buďto jsem z rachoty utahanej tak, že vidím blbě (a ostatní taky), nebo jseš mnohem víc utahanější jak já.
Pro tohle existuje jedinej výraz: 8O
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
jogo4
Příspěvky: 51
Registrován: 29 dub 2014, 02:00

#12 Příspěvek od jogo4 »

Cez bazoš som kúpil Whirlpoolu pred dvomi týždňami, potreboval som osadiť dve miesta mikrovlnkami, pri hľadaní som ale nečakane natrafil za super cenu na model (taká tá mini rohová) presne potrebný úplne inde, kde som pôvodne investovať nemienil, tak som pomenil plány, za 10€ ju zobral, občas v StBy mierne drnčí, čo predávajúci ani neregistrovali, ak by to nešlo opraviť a vadilo by to (bude sa tam spať), nebude problém, čo za tú cenu s tým ďalej..

Túto "Maďarskú" som najprv našiel expirovanú na akejsi aukčnej stránke za 12€, ako novú, v Estónsku, len tá diaľka :D Iné neboli bližšie.. Problém je, že mi zatiaľ prioritne záleží na tom presnom modeli, čiže mierne ujetú cenu zrejme budem musieť rešpektovať.. Človek robí ujetejšie veci..

Tých 15000 Huf mi vychádza na 50 evri. Je to ozaj veľa, ale je to prvá info, možno cena nie je až tak pevná, hlavne po takej dobe, dokonca možno jazdia služobne na sever, no ale aj možno nie je vôbec pekná - a byť by mala.. Ak je vôbec ešte aktuálna.. No a nakoniec sa skončí niekde v tom Tescu.. Som na rade, musím sa pýtať..

Uživatelský avatar
jogo4
Příspěvky: 51
Registrován: 29 dub 2014, 02:00

#13 Příspěvek od jogo4 »

Až teraz vidím posl. dva príspevky, mal som dlhšie rozpísané, MetalGod dúfam že si už zasunul kukadla, BOBOBO mi síce sľúbil preklad, ale asi by som to mal najprv skúsiť nejako cez Translator, skôr mi šlo v prvom rade o to, či správne rozumiem stránke, či ide o bežnú "bazošovú" ponuku a či je potrebné napísať do ponúkaného poľa už len správu, keďže tam nevidím telefón.. Viem, že vaše rady boli dobre mienené, ale dúfam že som to už osvetlil viac..
Tú lokalizáciu som si pri hľadaní rozklikol - dík..

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#14 Příspěvek od fero7 »

kevin_mitnick píše: Nevidim rozdil a nerez nepovazuji za nutnost...
Tu nejde o nutnost, ale inu cenovu relaciu.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“