Èerné domácí kino - marné nadìje...

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

Èerné domácí kino - marné nadìje...

#1 Příspěvek od Hejnicek »

Marnì sháním sestavu kolem 10.000 Kè, nejradìji SONY v èerném kabátì. Nová doba si však žádá støíbrné provedení nebo nevábné šedivé plasty. Nevíte o nìjakém èerném elegánovi? Jsem ze staré doby a mám veškerou elektroniku v èerném a šedé plasty mì moc nelákají.

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od urbanek »

V tom pripade bych doporucoval koupit neco v sedem plastu + cerny sprej :D ...horsi by to pak bylo s pripadnou reklamaci...

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od DjRix »

Mrkni na www.sony.cz a skus tam něco vybrat,některé modely jsou i ve variantě B,nebo si to poskládej,u komponentů se dá víc vybírat,taky mně to s... ,mám vše v černé barvě a teď jsem kupoval novou bednu a byl to horor,z té stříbrné se mi dělá zle....

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Hejnicek »

V každé prodejnì jsem byl zatím neúspìšný. Všude radili složit kino z komponent, ale to vím taky. Problém je, že jsem pak na 20.000 Kè

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od DjRix »

To je blbost,levnější receiver str-de598 6500.- a dvd dvp-ns32 2900.-obojí i v černé.Repro jsou už otázka vkusu,na dexonu bych doporučil centr allegro120 za 1400,- satelity 2páry allegro50 dohromady 3000.- subwoofer je u dexonu problém,pasivní mají jen do auta bss1253 za 2400,- ale sub bych koupil jinde levněší,dohromady do bude do 15000,- a zvukově mi věř že to bude hrát o 100% lépe než stejně drahý set,hlavně ty repro,ty malý zmetky co dávají k setům to je děs,kamarádovi jsem u setu grundig nahradil originál repro těma dexonama a je hotovej z toho jak to hraje.PS:Co tak asi může zahrát bednička o rozměrech 10x10cm která se ke kinům běžně dává????

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “