FINLUX MX74F3 VGA 100HZ

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

FINLUX MX74F3 VGA 100HZ

#1 Příspěvek od softstarter »

Mám problem s touhle TV,vadne soucastky FEATURE MODULE...ICDB 17:TDA 9151,R 66:15kohm,MAIN BOARD...RK 23:2R2,TK1: BC547B,TK2: BC 637,ICS 1:TDA 8354,ICO 2: TEA 5170..Po vymene se TV rozbehla bez problemu najelo VN,ale obraz je mírne posunut vlevo tak ze logo CT1 byl videt jen z poloviny slo to posunout natocenim jadra na Lk2,ale prece jenom mam na prave casti obrazovky 3mm cerny prouzek po cele delce zezhora dolu chtelo by to posunout kousicek v pravo myslite ze to pujde v service menu??Chci tu opravu dotahnout do konce dalo mi to zabrat takze budu vdecny za kazdou radu..Predem dik

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#2 Příspěvek od zvaty »

1. Switch the TV set to stand-by mode
2. Press volume minus button on local unit and at the same time start entering password:MENU,TV and i with remote control. Release volume minus button after the MENU button is pressed. The record led will light up to indicate that service mode is enabled.
3. Switch on the receiver by pressing the TV button twice and select service mode by pressing the i button.
4. Exit service mode by switching off the receiver with the mains switch

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od softstarter »

At delam co delam tak se do service menu nemuzu dostat tuhle kombinaci jsem uz skousel a nejde to"!!!

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“