Sháním učitele elektroniky SŠ

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

Sháním učitele elektroniky SŠ

#1 Příspěvek od Cust »

Zdravím, kamarád shání někoho, kdo by pokryl část výuky na škole v Kutné Hoře. Jedná se o cca 10 h/týden. Do budoucna by byla perspektiva i práce na plný úvazek.
Cituji:
Předměty by to byly: Elektronika, tj. základy, základní obvody atd., a Elektronické systémy, tj. vysvětlení jak fungují různé elektronické systémy složené ze základních obvodů.
Naposledy upravil(a) Cust dne 31 kvě 2014, 13:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#2 Příspěvek od Yarda1 »

Jaké mají požadavky? Na http://www.vos-kh.cz/ jsem nic nenašel.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#3 Příspěvek od Cust »

požadavky bych tipnul na:
- psychická odolnost
- finanční nenáročnost
- VŠ vzdělání (možná bude stačit, že v průběhu prvního roku se podá přihláška k VŠ studium) - zde si nejsem jistý

:lol:

Možná bude vhodné napsat raději přímo p. Zatočilovi (zatocilj zavináč seznam tečka cz), heslo: Pavel Krist - ebastlirna (to jsem já).

EDIT: Pro práci na částečný úvazek údajně stačí maturita a Doplňující pedagogické studium.
Naposledy upravil(a) Cust dne 31 kvě 2014, 13:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Neboli požadavek je, aby se přihlásil Mahátma Gándhí vlastnící VŠ diplom a k tomu něco ze seznamu "ropný pole x zlatý doly x diamantový naleziště x poslaneckej mandát v Prdlamentu ČR".
Čili základní požadavky na to, aby byl schopnej nervově vydržet každodenní setkání s ignorantskou omladinou nijak netoužící se zapojovat do pracovního procesu, ale "jen nějak prolízt školou a pak jít študovat na vejšku, aby potom měli práci v kanceláři a nástupní plat 30 tisíc" - a přitom aby byl schopnej se uživit ze svejch vlastních zdrojů, protože z platu, kterej mu za tu torturu bude poskytovanej školou se uživit nedokáže...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Habesan »

A nebo by stačil libovolnej jejich absolvent, kterej nějak prolez, a právě nějak prolejzá prvákem na VŠ.

Pro mne bylo nejlepší školou až první zaměstnání, měl jsem holt kliku, no.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#6 Příspěvek od Cust »

Má to i světlé stránky. Vždycky se najde někdo se zájmem. A navíc, potěšení z toho, že jsi někoho něco naučil je nepopsatelné. Vedu teď jednu diplomovou a jednu disertační práci a musím říct, že když diplomantovi začal chodit PID regulátor polohy svazku na urychlovači, tak jsem měl za něj takovou radost, že jsem to hned zašel řádně zapít do hospody. :)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#7 Příspěvek od Hydrawerk »

A navíc, potěšení z toho, že jsi někoho něco naučil je nepopsatelné.
Na to je lepší vyučovat na vysoké škole.

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#8 Příspěvek od jirkati »

Nevěřte tomu, že je lepší učit na VŠ. 80% frekventantů má jediný cíl - nějak prolézt. Bohužel jsem měl tu čest si to pár let zkusit a je to jen o málo menší blázinec než Střední školy. Možná to bylo tím, že jsem učil na technice, kam přicházejí často ti zoufalci, kteří neuspěli na uměleckých školách, na právech, ba ani na ekonomce. Pak je i technická VŠ dobrá, aby se maturant nemusel živit vlastníma rukama, nebo nedej panbůh vědomostmi. Jsem mnohem spokojenější jako odborník v malé firmě, která skutečně něco vyrábí.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#9 Příspěvek od Hydrawerk »

Jo, ale hoši nad 20 let se už většinou v hodinách chovají klidně. Mezi spolužáky na Fektu žádní vyložení k0k0ti nejsou, se všema se dá v pohodě vycházet.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#10 Příspěvek od Cust »

:) já naštěstí na škole také nejsem - nejsem dostatečně psychicky odolný, studenti zpracovávají témata u nás ve "firmě"

Uživatelský avatar
EL34
Příspěvky: 604
Registrován: 21 zář 2009, 02:00
Bydliště: Chrast u Chrudimi

#11 Příspěvek od EL34 »

Tak tam jsem do r. 2013 studoval voš. Bohužel jsem to nedokončil kvůli matematice. Jinak o elektronice mě tam naučili fakt dost. Chtěl jsem to za každou cenu dokončit, protože se mi tam líbilo, bohužel s parciálními derivacemi a Laplaceovou transformací jsme nebyli kamarádi. :x

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#12 Příspěvek od Prochy »

Zrovna parciální derivace (pracuje se s tím skoro stejně jako s obyč. derivacemi) a laplacovka mě přijde celkem v pohodě. Ale minulý semestr na mě vybalili metricky, normy a to mě málem omyly, ať sem se snažil sebevíc stejně sem je pořádně nepochopil.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#13 Příspěvek od Yarda1 »

Poslal jsem SZ.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#14 Příspěvek od Cust »

Pro práci na částečný úvazek (čí spíše výuku odborné části předmětu) údajně stačí maturita a Doplňující pedagogické studium.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#15 Příspěvek od Cust »

Nemá nikdo chuť vychovat další generaci solidních bastlířů? :)

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“