Mazanie príspekov

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

Mazanie príspekov

#1 Příspěvek od oravan »

Prosím ADMIN by mal rušiť také príspevky kde XXXXX člen trepne alebo sa doň hneď niekto naváža bez príčiny , veď toto je pre začiatočníkov a amaterov , i keď kolko krát profíci si nevidia na špičku nosa a tak isto trepú ale su už profíci tak preto by to malo velenie prehodnodit , pokiaľ niekto chce nejakú info tak nech mu poradia ale nie sproste reči okolo toho kvôli tomu je vlaste forum založené

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#2 Příspěvek od PC-maniak »

souhlasim =)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Přesunuto.

V prvé řadě by jsi měl být konkrétní a navrhnout nějaký limit, od kterého je odpověď považována za nevhodnou a zmínit konkrétní vlákno.

Dal jsem si tu práci a pročetl pár Tvých debat a bohužel jsem nenašel nic nevhodného, jen to, že někteří nepíšou přesně to, co očekáváš. Existují i mnohem ostřejší reakce.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

ZdenekHQ píše:..jsem nenašel nic nevhodného.. Existují i mnohem ostřejší reakce.
Já zatím také ne. Už tady byli v minulosti i horší.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#5 Příspěvek od Hill »

Tak.
Když narazím v diskusi na příspěvky, které začnou být příliš osobní (hranice je však těžko stanovitelná), ale nejsou k věci, prostě tu část diskuse rovnou promažu, i když se pak k ní třeba "nepochopitelně" může v další diskusi vztahovat nějaká poznámka.
Ale na to v některém ze zbývajících příspěvků upozorňuji.. Mažu jen velmi, velmi zřídka.
V žádném případě neuhlídáme denně všechna vlákna, ale není to ani nutné, řekl bych, že věcnost převládá. Tedy, nerad bych to přechválil, ale zlepšilo se to tu, a to dost výrazně.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#6 Příspěvek od mirosne »

Presne tak,myslím,že to tu udržiavate v perfektnom stave. :wink:
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#7 Příspěvek od Hill »

No, tak perfektní to asi nikdy nebude, protože každý máme mez trpělivosti někde jinde, navíc tato mez podléhá i jiným vnějším vlivům na Bastlírně nezávislým. Ale snažíme se, ať to tu má aspoň nějakou tu kulturu.

Pokud jde o Andreu, také mě mrzí, že sem přestala chodit, náramně jsem si jí vážil a vážím si jí dodnes. Když trousila jedy, měla proč, jednoduše umí a to by byla blbost zahodit. Nabízeli jsme jí proto moderátorská práva, ale odmítla.
Nevěřím tomu, že by si neporadila s přístupem na Bastlírnu jako ostatní jen kvůli nastavení systému nebo jeho ochranných procesů.
Podobně to platí i o dalších, třeba Crifodo tu už 13 měsíců chybí.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ZdenekHQ »

Hlavně na jejich IP je téměř celou dobu zapnutá výjimka, takže problém bude asi jinde....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

Hill píše:Podobně to platí i o dalších, třeba Crifodo tu už 13 měsíců chybí.
Taktéž Dratak už tu nebyl víc než dva roky - doslechl jsem se něco, že už není mezi námi.. :cry: (neověřená informace)
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ile&u=8827
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#10 Příspěvek od Cust »

Hill mimo jiné píše:Podobně to platí i o dalších, třeba Crifodo tu už 13 měsíců chybí.
Crifodo se u mě párkrát stavil v práci a teď ho "nepotkám" ani tady. Také mě tu chybí - hlavně jeho vtipné špičkování s Andreou do čehož jsem se také rád vkládal. Bohužel, ale i já se sem dostanu poslední dobou výjimečně. Holt, ty malé děti mi nedají ani minutu. :-)

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“