elektromobil

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#76 Příspěvek od TAKJAN »

Chudáci děti, hlavně kluci. Budou slyšet jen pískot měničů, místo zvuku poctivého osmiválce. Nebo z repra, ale to je už dnes..

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#77 Příspěvek od Bastlfanda »

FERYACT: musí se akorát tak umřít, to věděl už i Nikola T. ;)
rnbw: co bys čekal od fašounů jakýhokoliv ražení? Snad ne inteligenci ... Takový bych nechal šlapat na dobíjecích rotopedech ;)
TAKJAN: Na tom sice něco je, ale to už úspěšně "pohřbívaj" turbomotory a popravdě pokud to má přínos na výkonu, jsem ochotnej ten zvuk obětovat (a ne jedinej, na závodech to může chybět, viz. i ta F1, ale při delším cestování to taky leze na mozek ... ) A kvílení gum tim nezmizí, naopak se bude dát libovolněji regulovat ;) A jestli si mam vybrat špunty do uší nebo kolíček na nos ("...protože nemam rád pach spálený gumy" :lol: ), jsem pro ten kolíček (obrazně řečeno/převzato z vtipu o novomanželský noci ;) )
Btw. možná trochu OT, ale už i Harley má elektrobike ;) (i když zatim nic extra)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#78 Příspěvek od TAKJAN »

Kvílení (nejen gum) zase nemusím

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#79 Příspěvek od FERYACT »

To PeteBurns:Interpunkce kterou pohrdáš slouží k členění textu na jednotlivé myšlenky, čímž se získá přehled.Dáváš druhým najevo, že na ně kašleš.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#80 Příspěvek od vrky »

Asi takhle?
Pojďme jíst děti.
Pojďmě jíst, děti.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#81 Příspěvek od PeteBurns »

Feryact, interpunkcia a ciarky je trochu rozdiel, ukaz mi nejaku moju vetu, ktora ma s interpunkciou iny zmysel ako bez nej :) Keby si trochu porozmyslal, mozno by ta napadol aj rozumnejsi dovod, preco mi tam chyba, okrem tamtoho nezmyslu, ze ostatnymi pohrdam...co napriklad moznost, ze pracujem v Norsku a klavesnica je logicky norska, nie nasa, a admin zakazal akekolvek upravy vo win, vratane zmeny klavesnice? ;)

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#82 Příspěvek od FERYACT »

Milý PeteBurnsi:Podrobně si přečti můj příspěvek ze dne 2014-08-03 o členění vět.Podsouváš mi odpověd na ciarky.Mám mnoho slovenských knih a tam jsou čárky,háčky,středníky,dvojtečky./jako u nás/Pokud si pubertáci na SMS píší -pls- místo prosím atd. je to jejich problém.Doufám že jsme na jiné úrovni.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#83 Příspěvek od Hill »

Zajímavé,i kdyby šlo jen o ty čárky: moje sestřenka několik let učila v mezinárodní škole v Østerås na severu Oslo, přesto nejen z domu, ale i ze školy, dokázala psát háčky, čárky, dľžne aj mäkčene, o interpunkci nemluvě. Zrovna tak s tím nemá potíže ani ty další roky, co se přetěhovala do Londýna.
A to není žádnou počítačovou expertkou.
Tak nepiš z práce, ale z bytu, tam ti změnu klábosnice nemůže přece nikdo zakázat. Jenže ono asi nejde o cestinu alebo slovencinu, ale o způsob vyjadřování, že?

Promiňte OT

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#84 Příspěvek od radioelectrum »

interpunkce je důležitá, pamatuji si dodneška jak nám ve škole učitel napsal na tabuli:

žádost o udělení milosti:

VYHOVĚT, NELZE POPRAVIT

VYHOVĚT NELZE, POPRAVIT

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#85 Příspěvek od EKKAR »

Checht, moje češtinářka na střední nám psala totéž, akorát poslední slovo bylo ZASTŘELIT...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#86 Příspěvek od FERYACT »

Je třeba aby si každý uvědomil, že nepíše pro sebe, ale pro ty druhé, a proto jim to má co nejvíce usnadnit. bez hacku a carek se se da vsechno precist ale muze dojt k spatne interpretaci /Hau, hau domluvil jsem/

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#87 Příspěvek od PeteBurns »

Neboj, precital som si to podrobne, zmienujes sa hlavne o cleneni textu na myslienky, na co sluzia ciarky, tie mi tam vsak nechybaju, ak sa nemylim ;) ale ako som spomenul, klavesnicu si zmenit nemøzem a doma ten zvysny cas vyuzijem radsej rozumnejsie, ako travenim na nete, tym viac, ak si to møzem dovolit v praci a mam to aj zaplatene :) Co sa mna tyka, som jednoznacne za to, ze interpunkciu treba pouzivat, ale odsudzovat niekoho za pohrdanie ostatnymi bez toho, aby vedel døvod, mi nepride zrovna spravne ;)

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#88 Příspěvek od FERYACT »

To Pete Burns:Vety končía bodkou a nie ciarkou.Zase píšeš ako somár vcelku.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#89 Příspěvek od EKKAR »

A proč píšeš Ø místo ô (levej Alt 244) taky nechápu... Když to umím i já na CZ klábosnici...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#90 Příspěvek od PeteBurns »

:D pretoze ak by som mal polovicu pismen pisat stylom ALT+xxx tak mi nezostane ziadny cas na pracu :D Feryact, uz si si mohol stihnut vsimnut, ze ak dam na konci vety smajlika, nema zmysel tam davat bodku, ziadne moje vety ciarkami nekoncia ;) Ekkare, ako to myslis, lavy alt + 244? Skusam to a nic 8O

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“