Blinkry u Simsona

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JenikBarchov
Příspěvky: 69
Registrován: 05 úno 2005, 01:00
Bydliště: Barchov,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Blinkry u Simsona

#1 Příspěvek od JenikBarchov »

Kamarad ma motorku Simson a nefakaj mu blinkry a ani mu to netroubi.Pojistky jsou v poho.Kabely jsem zatim neprochazel.Zajimalo by me jestli se nekdo setkal s podobnou zavadou a cim to bylo,abych zhruba vedel kde zacit ;-)
zdraví tě Jenda :-)

Uživatelský avatar
sikulama
Příspěvky: 73
Registrován: 13 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od sikulama »

To, ze mu to netroubi, muze byt slabou nebo starou baterkou, protoze klakson je celkem narocnej a u tech blinkru bych zacal u prerusovace.... Kazdopadne musi byt zapnuty zapalovani.
Martin

Uživatelský avatar
JenikBarchov
Příspěvky: 69
Registrován: 05 úno 2005, 01:00
Bydliště: Barchov,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od JenikBarchov »

Hmm nevim je mi divny ze kdyz to nakopne tak mu to nejde stejne ani klakson ani blinkry takže baterkou to asi nebude.Přestalo to prej chodit z niceho nic.Zejtra vezmu voltmetr a ohmetr a trochu to promerim kde by mohl jaky kabel byt treba prerusen :-) Prerusovac nevim zkusim :-) Jenze mi nejde do hlavy ze nejde ani jedno kdyby chodil klakson a nechodili blinkry je mi to jasny ze je to prerusovacem ,ale kdyz nejde oboji.... :-/
zdraví tě Jenda :-)

Uživatelský avatar
JenikBarchov
Příspěvky: 69
Registrován: 05 úno 2005, 01:00
Bydliště: Barchov,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od JenikBarchov »

Hmm nevim je mi divny ze kdyz to nakopne tak mu to nejde stejne ani klakson ani blinkry takže baterkou to asi nebude.Přestalo to prej chodit z niceho nic.Zejtra vezmu voltmetr a ohmetr a trochu to promerim kde by mohl jaky kabel byt treba prerusen :-) Prerusovac nevim zkusim :-) Jenze mi nejde do hlavy ze nejde ani jedno kdyby chodil klakson a nechodili blinkry je mi to jasny ze je to prerusovacem ,ale kdyz nejde oboji.... :-/
zdraví tě Jenda :-)

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#5 Příspěvek od Antony »

Mohla by být třeba špatná kostra....?

Uživatelský avatar
JenikBarchov
Příspěvky: 69
Registrován: 05 úno 2005, 01:00
Bydliště: Barchov,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od JenikBarchov »

Chyba odhalena baterka mela 2 V takze mu to nedobiji :-/ Ted to chce najit proc bude bude spatne serizeny relatko a nebo to bude civkou.Ja myslim ze civkou protoze kdyz to nakopne bez baterky a rozsviti predni svetlo tak dalkove sviti jako moje parkovacky na 120L mozna jeste min.Dik za vase napady a rady :-)
zdraví tě Jenda :-)

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“