Tiskárna DX5000 krčí papír

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

Tiskárna DX5000 krčí papír

#1 Příspěvek od ACDC »

Zdravím bastlíře, mám takový problém s multifunkční tiskárnou Epson stylus DX5000. Při vjíždění papíru do tiskárny se papír vzpříčí a krčí se.Myslím si, že bude problém v pogumovaném válečku, který nemá dostatečnou přilnavost k papíru (stará guma). Nevím, zda se stim dá něco dělat, neřešil někdo takový problém?

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

#2 Příspěvek od vasekpetr1 »

Nepadlo něco do prostoru podavače? Nedávno jsem z pixmy vytáhl zezadu malý navlékací korálek a krčil papír úplně stejně. Ach ty děti... :lol:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Na gumu pomáhá glycerin, zkus v lékárně koupit a váleček natřít. Já to jednou takhle řešil v práci na Samsungu, ale podruhé jsem už váleček musel vyhodit (už byl popraskaný).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

Stačí to vypucovat lihem.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#5 Příspěvek od galjo »

Lieh iba zotrie nečistoty , ale je dostať regenerátor gumových dielov (pryžových ) A to upraví aj čiastočne poškodený valec.

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#6 Příspěvek od ACDC »

Zdravím, tak jsem dnes tu tiskárnu kompletně rozdělal, že kouknu na ty gumové kolečka, po oddělání podávače papíru jsem tam objevil malou kostku z lego stavebnice. Ta kostka nebyla vidět, byla dobře zapadlá. Po složení funguje jak má. Díky všem za pomoc.

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#7 Příspěvek od vladodyno »

Tak to som už tiež zažil. V mojom pripade stačilo tlačiareň prevrátiť a zatriasť. Deti tam nacpú čokoľvek.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#8 Příspěvek od rnbw »

A nielen deti. Nevadno mi jeden clovek doniesol dve rovnake tlaciarne s roznymi problemami a v oboch boli spadnute cudzie predmety, ktore nesli "len tak" von.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“