Display z neznámeho NB Asus

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

Display z neznámeho NB Asus

#1 Příspěvek od spirit »

Zdvihol som na ulici pohodený display z NB Asus, vrch aj plast je rozbitý, takže by som chcel využiť príležitosť k hlbšiemu nahliadnutiu, najprv sa ale opýtam či je to ozaj bezcenné, pretože pre mňa to má ozaj len hodnotu bádania. Dá sa vôbec aspoň približne určiť model? Rozmer viditeľného obrazu je 33x21 cm.
Přílohy
display asus vrch.jpg
(70.06 KiB) Staženo 32 x
display asus.jpg
(103 KiB) Staženo 43 x

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#2 Příspěvek od weed_smoker »

Cenu budou mít akorát kabely,invertor na podsvícení,možná trubice (není-li rozbitá nebo zčernalá) a kamera.
BTW. s těma fóliema jdou dělat pěkný efekty s laserem (červenym).

Uživatelský avatar
HoldingInfinity
Příspěvky: 43
Registrován: 07 črc 2011, 02:00

#3 Příspěvek od HoldingInfinity »

podle designu to vypadá možná na ASUS F3H měl jsem ho taky...resp. někde ještě mám ...

Konkrétně co mám já je F3H - AP0054C či tak nějak, google napoví...každopádně série F3 určitě :)

Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od spirit »

Dík, verím že ja také šťastie nebudem mať, že by som práve niečo také využil, možno tú kameru, ak je na iné použitie vôbec vhodná, takže ak by to niekomu pomohlo, rád to darujem. Inak to po odležaní prezriem zvnútra.

(záujem asi lepšie do SZ, nech sa vlákno neza...ra)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Rozober to hned, tie plasty aj s panelom su aj tak na vyhodenie. Ak mas nejaky iny invertor (ktory vies zapnut), tak mozes vyskusat, ci je trubica OK. Ak ano, tak ju mozes vypitvat z panela, inak ho cely vyhod. Kamera a invertor budu asi OK.

Uživatelský avatar
spirit
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2012, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od spirit »

Dík, dík, mňa to vnútro zaujímalo viac-menej z konštrukčného hľadiska, nemám možnosť to bežne vidieť, alebo vyskúšať si bezbolestnú výmenu, orgány samotné ale iste nebudem mať príležitosť využiť, takže možno pomôžu niekomu, kto s tým robí viac.....

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“