Dotaz na firmu ABG Praha

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na firmu ABG Praha

#1 Příspěvek od Kaca »

Zdravím Vás!
Sháním prosím telefonní číslo do téhle firmy: http://www.abg.cz/kontakty.htm
Telefonní číslo v kontaktech nemají a když odešlu jimi uvedený E-mail tak se mě napřed úspěšně odešlě ale za chvíli se vrátí jako nedoručitelný.
Sháním totiž věci na křovinořez ABG CG430B a oni jsou firma která tyhle věci dováží a některé mnou již oslovené firmy mě na ně odkázali. Že oni jsou ti kteří by tyto náhradní díly měli mít. Nevím tedy jak na to abych nemusel zbytečně přez sto kiláků se jet zeptat jestli vůbec firma existuje nebo ne.
Prosím - kdo jste poblíž a nebo máte nějaké informace jak se s touto firmou spojit, dejte mě vědět.
Děkuji Vám! Kaca :help:

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#2 Příspěvek od stanimir »

Zkusil bych tohle číslo: +420 272 107 111
Je tam sice adresa: Kubelíkova 1224/42 , 130 00 Praha 3
ale odkaz na stejnou webovou adresu.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Habesan »

Kdybys pokračoval v původním vláknu, ušetřil bys mi trochu hledání.
Taky se tam píše, že totéž by se možná dalo vymámit z jiného překupníka.

Nevyrobil by ti náhradní díly jova1, kdybys ho požádal (a zaplatil) ???
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Kaca »

Číslo vyzkouším. Moc děkuji! Za to nové vlákno se moc omlouvám! Přišel jsem ráno z noční a psal jsem to narychlo než jsem si šel lehnout. Tak prosím moderátory. kdyby se ještě pokračovalo, přilepit k tomu původnímu: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... light=kaca
Tak ještě jednou "omluvička" a díky!!!

A jova1 je borec! Věřím že by to dokázal.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Kaca »

stanimir píše:Zkusil bych tohle číslo: +420 272 107 111
Je tam sice adresa: Kubelíkova 1224/42 , 130 00 Praha 3
ale odkaz na stejnou webovou adresu.
Na to číslo jsem volal ale je tam pouze záznamník který mě neřekl kam jsem se dovolal. No, třeba mají objed. Zkusím to ještě dejmetomu ve 14.00hod. Ale odkaz na stejné Web. stránky jsem tam nenašel, nikdo ale netvrdí že hledám správně.
Dík a zdravím!

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#6 Příspěvek od jirkati »

Je to zřejmě zvláštní firma. Když se podíváš na "Časté dotazy" na jejich stránkách, tak všechno odkazují na prodejna@vari.cz nebo na servisní střediska. Vypadá to, že už nezajišťují vůbec prodej.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Kaca »

No a právě prodejna Vari mě odkázala na ně. Tak uvidím až se dovolám.

prodejna (prodejna@vari.cz)
RE: Dotaz na náhradní díly pro křovinořez CG430B
20. 8. 2014, 9:30:23
Komu: Zbynek.siroky@seznam.cz

Dobrý den,
Skladem máme pouze položku CG415D.1.1 za 189 Kč. V případě druhého dílu doporučuji obrátit se přímo na firmu ABG.


Zrovna jsem se dovolal na to číslo 272107111 a dozvěděl jsem se že pro firmu ABG tohle číslo už neexistuje. Sdělil mě to tam nějaký ženský hlas. Tak jsem tam kde jsem byl. Psal jsem ale zas na prodejnu vari jestli by mě neposlali spojení na ABG tak uvidím.
Je to očistec dneska něco shánět..........
Zatím díky a zdravím!

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Kaca »

Tak jsem nakonec sehnal číslo na pana Výbornýho z firmy ABG která tyhle věci dováží a už s ním jednám asi 14 dní a bezvýsledně. Není schopen dojít do skladu, změřit hřídel jestli má 1520mm délku, 8mm průměr a devět drážek na obou koncích. Psal jem mu že dělám ve strojírenství a tohle by mě zabralo max. 10 min. času. Je to člověk na správném místě. Na poslední milostný dopis mě vůbec neodepsal. Přitom jsem mu psal jestli by mě neposlal katalog a on mě ho poslal a já mu přesně označil veškeré údaje téhle součástky včetně objednacího a katalogového čísla. No, přál bych Vám vidět tu korespondenci co jsme spolu měli. Jako blbej s hluchým - cože?
Tak největší kandidát na to že u něho koupím tu hřídel je asi firma Kasumex ale naskladní asi do 14ti dnů. Bude to asi dvakrát dražší ale budu mít to co potřebuji. Možná potom budu spokojen.
Děkuji Vám všem za zájem mě pomoci ale snad můj problémek pomůže někomu dalšímu kdo to bude potřebovat. Nakonec doplním zbytek jak to dopadlo aby tohle vlákno nezůstalo neplodné. :D
Tak ještě jednou děkuji a slibuji že dám vědět jak jsem dopadl.
Zdravím!!!!!! Kaca

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“