Monitor Samsung 931C, nejde podsvit

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lubanec
Příspěvky: 460
Registrován: 08 led 2012, 01:00
Bydliště: Moravská Třebová

#16 Příspěvek od Lubanec »

Zdravím vás kolegové..Tak sem se do něj dnes večer pustil a vyměnil sem tu pojistku za pojistku skleněnou..Tímto všem děkuji a hlavně i lidem (oni vědí které myslím)Po její výměně sem konečně naměřil napětí dále k tráfku..Složil sem ho nahrubo,zapojil a hle..jede jako čert :wink: Vřele děkuji že jsme ho společně opravily
Jaj..To byla pecka..no joo..Kondenzátor byl nabitý(tudy proud jde)

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jjilek »

Ještě ta čeština. Ten zbytek Ti možná postupně půjde.

Uživatelský avatar
critter
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2015, 01:00

#18 Příspěvek od critter »

jste skvělí, zachránili jste mě :) vygooglil jsem si vaší diskuzi při hledání proč mi to po opravě kondíků nejede a byl to opravdu problém s pojistkou, už jsem kvůli tomu kdysi jeden monitor vyhodil, ale tenhle jsem fakt potřeboval a jede skvěle - děkuju! :) místo pojistky jsem tam dal jeden drátek z lanka audiokabelu, prý se přepálí při proudu cca 5A (originální pojistka je snad 4A)... pojistky tady teď bohužel nemám, tak snad to vydrží fungovat :)

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#19 Příspěvek od KUBO »

Tú poistku si niekde kúp a osaď ju kam patrí. Predídeš tak zbytočným ohnivým a dymovým efektom v budúcnosti. Zo srandy ju tam výrobca nedával.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“