TV poplatky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#31 Příspěvek od lesana87 »

milous2 píše:Co je na tom?
Nic na tom není, ale k čestnému prohlášení, že něco nevlastním, se nic nedokládá. Ono to ani dost dobře doložit nejde, jde to jen čestně prohlásit. :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#32 Příspěvek od konosuke »

Nemáte pocit, dojem že všeobecným špiclováním a donášením úřadům, vydíráním občana na každém kroku jsme spadli do žumpy horší totalitní ?
Moje filosofie: Ty máš dvě košile, jó ? Tak já vymyslím a nechám schválit zákon abychom ti tu jednu z moci úřední vzali, já mám totiž košil pět a chtěl bych mít šest...jednoduché, že.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#33 Příspěvek od milous2 »

lesana87 jestli Ti Hillovo obeznámení nestačilo nepočítej,že já Ti nějaké sesmolím. Tvoje ostny na mou hlavu? Né, to je Tvoje hra. Opravdu nic natom není. Pochopit ,domyslet se. Za sebe sem počítal,že odpověď od Hilla je taková tečka v tomto vláknu.Jak je vidět je to marný x 3.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#34 Příspěvek od konosuke »

Ano...dopad morální devastace národa bolšánem neodezněl ani za 25 let po kalamitě 1989...pilný a nadprůměrně schopný, pracovitý ať si koupí Porsche 911 nebo vrtulník, mně je to jedno poáč tyhle hračky nepotřebuji. Bohužel, vazba mezi prací, výsledky a nabytým majetkem tu není, zcela vymizela. A zas tohle sere mě. Znal jsem několik rádobymanažerů co svou činnosti přivedli podnik cugrunt a lidi na pracák...a dostali zásluhou gigantické odstupné, šanci v další firmě za vyšší plat a jede se dál. Inu, český Kocourkov a navěky bude.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od hafca »

Vybrat a zprasit co se dá a táhnout o firmu dál. Co nebo koho mi to jen připomíná?
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#36 Příspěvek od Pikofarad »

Ta verbež už neví jak by z lidí vyrazila poplatky.TV platím,protože slibovali zrušení stupid reklamy na čt1,2.Koukám a nevěřím,na čt 2 už nabízejí reklamní kraviny jako na komerčních tv.Vážení soudruzi z ČT,zakodujte si své vysílání a možná se nějaký hlupák najde co vám zaplatí .Ovšem nebudou to miliardy jako dnes za dobrovolně povinné poplatky ,stanovené bandou přeplacených darmožroutů v PS

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#37 Příspěvek od weed_smoker »

Jde platit i online pomocí programů HOIC.exe nebo Slowloris.Stačí tam zadat všecky jejich adresy (ceskatelevize.cz,ct24.cz a případně další),pak se myší klikne na tlačítko FIRE a maj zaplaceno :D
Nejlepší je platit z více PC najednou.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#38 Příspěvek od serviceman »

Nabádání k útokům na servery sem zcela určitě nepatří!
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#39 Příspěvek od mihal »

Prečo? Chcú zaplatiť? Zaútočíme! Podobne to robia najdemokratickejší demokrati pri šírení demokracie po svete.

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#40 Příspěvek od weed_smoker »

Obvykle platím jenom za to,co potřebuju a sledování TV to určitě není.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#41 Příspěvek od Pikofarad »

Kdo chce telefonovat,tak si zaplatí.Má mnoho možností.Od předplacené karty až po různé paušály.Proč to nefunguje i u TV vysílání?Proč nutí spotřebitele do něčeho co nechce?Komerční TV hradí svůj provoz z reklam,tak mohou pouštět signál zadara a co 15 min opruzují s reklamou na všemožné cocotiny.Kdo nemá příjmy z reklamy si musí chránit obsah svého vysílání a poskytne ho bez stupidních reklam jen platícím divákům.Vážení poslanci ale stanovili pro ofce poplatek 135kč/měs,že mají vůbec možnost vlastnit TV příjimač.Plešatý exředitel si za ty poplatky náramně užíval života.Héérečky,píchání,motorky...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#42 Příspěvek od konosuke »

Piko, podívej...nejlépe zbohatneš na chudácích a těch je víc než dost...když každému vezmeš jednu kačku tak on to nepozná ale Ty jsi milionář...jednoduché, že.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#43 Příspěvek od p32 »

Platí se podle zákona za vlastnictví TV nebo rozhlasového přijímače. Co tam dávají, je naprosto mimo oblast toho placení. Brečet na špatném hrobě taky není dost zábavné, ale pomůže to. :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#44 Příspěvek od konosuke »

Pomůže...kdysi byl pevný telefon za tučný úplatek, čekalo se na přípojku několik let...leda služební pro pohlaváry režimu vybaven přednostně, státní správu, úřady to ano. Dneska se hromadně odhlašují. Konkurence. TV nesleduji, irituje mě, zprávy a reklamy, stupidní blekotání moderátorů...k ničemu.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#45 Příspěvek od Pikofarad »

p32 píše:Platí se podle zákona za vlastnictví TV nebo rozhlasového přijímače.
Už ten zákon je špatný.Platit za něco co nechci poslouchat.Vybírá snad stát málo na daních aby si mohl zaplatit sám nějakou malou státní TV?Sebere daň ze mzdy,následně DPH za zboží a služby ,které si za ty už jednou zdaněné peníze nakoupím.Až zavřu oči navždy,tak ještě poslední mou daň z X krát zdaněného majetku zaplatí dědicové.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“