Dvě provedení Sony Ericsson P990i - Vyřešeno!

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Dvě provedení Sony Ericsson P990i - Vyřešeno!

#1 Příspěvek od jjilek »

Mám před sebou dvě provedení MT Sony Ericsson, označené P990i. Jedno z nich nemá přídavnou výklopnou klávesnici. Jaký je mezi nimi rozdíl, nejedná se snad o nějakou amatérskou úpravu (a z jakého typu)?
Přílohy
P9001i-x.jpg
(73.07 KiB) Staženo 70 x
P990i.jpg
(12.18 KiB) Staženo 58 x
Naposledy upravil(a) jjilek dne 04 zář 2014, 20:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

I když jsem to nikdy neviděl (vždy s odklápěcím flipem), tak to asi originál je: http://cellphones.techfresh.net/sony-er ... ess-phone/
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »

Jde porad o jeden a ten samy pristroj.
Tenhle mobil jsem kdysi davno mel, ta klavesnice se da oddelat. U mobilu byl maly sroubovacek a kousek plastu kterym se zakryla dira po klavesnici.

Mobil z dnesniho pohledu nebyl nic-moc, OS symbian a silene pomaly. To byly ale v te dobe vsechny.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jjilek »

termit256 píše:Mobil z dnesniho pohledu nebyl nic-moc, OS symbian a silene pomaly. To byly ale v te dobe vsechny.
Díky za upřesnění a poznámku. Má tedy význam tenhle mobil v dnes za cca 300,- Kč koupit? Klávesnici mám z jiného poškozeného přístroje a mohu ji doplnit.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

Ja bych rekl ze spis jen tak na hrani, jako vsechny stare mobily. Ale za cenu jedne vecere proc ne.
Mobil ma "foliovy" displej, da se na nej stylusem pekne kreslit narozdil od dnesnich kapacitnich. Pokud ho ale nechces mit poskrabany, musis si nalepit ochranou folii. Sehnat kvalitni neni uplne snadne.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od jjilek »

Díky za tip.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#7 Příspěvek od warp »

Jen pro zajímavost, dostal jsem taky tento telefon, ale nefunguje mi ta flipová klávesnice, sundal jsem jí, a nandal tam ten kryt. Nevíte jak zjistit verzi FW u tohoto modelu (doèetl jsem se že pomocí kurzoru a *), ale kdy jak na tomto telefonu bez flipu?
PS: Už jsem to našel ukryté v jednom podmenu! Mám tam poslední.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“