Tablet Eaget N7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#16 Příspěvek od bertik »

Michal22,tak asi takhle bych si představoval radu. Detailně a přesně. Nikde jsem se nedočetl o tom,že po naběhnutí se má tlačítko Power pustit. Já ho držel dál a za chvíli se tablet vypnul. Jinak ta lama mně taky nevadí,sice jsem starej kmet a blbej na výpočetní techniku,ale sedělo to. Děkuju,dám vědět jestli se zadařilo.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od Michal22 »

bertik- ono je to prostě o tom, že to musíš zkoušet. Málokdy se tohle podaří napoprvé, ten okamžik puštění toho tlačítka bývá snad u každého modelu trošku jiný.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#18 Příspěvek od bertik »

Já Ti to věřím,problém je ten,že potom,když se mi jako nezadaří,nejde spustit vůbec. Musím ho nechat odpočinout,asi 10min a pak zase jde spustit tím způsobebem jako normálně,tzn. chvilku podržet power a pak pustit a on naběhne. Do doby než naběhne na tu stránku než chce mail adresu ae celkem vystřídají 3obrazovky. Malej android na zatemnělí obrazovce,větší na zeleném podsvícení a nakonec ten krypl co mu jako tluče srdce a pod ním se otáčí takové to kolečko jak ukazuje že cosi natahuje. Potom už je ta 🤐 stránka co chce mail a heslo. Jinak teď jsem vymysle takovou vychztávku,že nemusím držet tlačítka prstama ale drží je izolepa. Mám to udělaný tak,že kdyby náhodou něco naběhlo,můžu téměř okamžitě pusti tlačítko power a čekat co se bude dít dál. Ale bohužel zatím se nedaří.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od Michal22 »

Jestli ti nabíhá ten android i pokud mačkáš jen tlačítko Power, tak tam máš asi ještě jiný problém...
Třeba v těch tlačítkách Volume.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#20 Příspěvek od bertik »

No to by mi tak ještě scházelo. Ale zdá se mně,že jako tlačítka chodí,teda vlastně kvakají obě stejně. Vím že je to k ničemu,bez proměření,ale ten tablet nachodil asi 2hod čistého času. Vím,mohlo přesto něco odejít.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#21 Příspěvek od bertik »

Ještě detail,musí být k tabletu připojena externí klábosnice při těchto experimentech. Zatím jsem to zkoušel bez ní. A tablet je nabitý naplno.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#22 Příspěvek od Michal22 »

Ne, externí klávesnici nech bokem, musí to jít bez ní. To že tlačítka cvakají nemusí znamenat že fungují dobře (svody z oxidace apod.).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#23 Příspěvek od bertik »

No mně je to jasné,vždyť jsem to psal,ale jak do něj? Nikde žádnej šroubek,asi je to jako u monitorů. Prostě ho rozlousknout nebo jak bych to mněl napsat To se mně ale s mýma očima dělat nechce.Raději bych to někam poslal. Nechceš se Michale na něj mrknout raději sám. Nechci to zadarmo,zaplatil bych to,co by jsi si řekl.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#24 Příspěvek od bertik »

Nějak jsem se překonal,tablet rozloskl bez sebemenšího poškození,ale hned jsem ho zase zadělal,to opravdu není pro moje unavené a stařecké oči.Buťo se někdo ozve,že to zkusí a nebo bude dál ležet v sekretáři a jeto.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#25 Příspěvek od bootwin »

Ano jedine rozebrat a zjistit stav oxidace a opravit. Pak to pojede normalne nahodit do servisniho modu a pak bude klid

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#26 Příspěvek od bertik »

Jak jsem psal výše,rozdělanej jsem ho mněl,po oxidaci tam není ani stopa,tedy při pohledu na dps. Dál jsem to nerozdělával protože ani s brýlema to pořádně nevidím.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#27 Příspěvek od bootwin »

Jestli budes chtít muzes ho zaslat ke me a mrknu na to. Opravuju notebooky,tablety a mobily s Androidem.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#28 Příspěvek od bertik »

Děkuju,určítě to využiju,jenom nevím kam poslat. Máš ode mne soukromou zprávu.

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#29 Příspěvek od vladodyno »

Skús tento postup:

zapni tablet

podrž tlačidlo power viac ako 10 sekúnd. (asi sa zobrazi hlásenie o reštarte)
ked obrazovka stmavne pustí power a stlač tlačidlá wolume up a wolume down.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#30 Příspěvek od bootwin »

Nevim zda jste to posilal me soukromou zpravu,ale nic tu nemam.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“