Sony CFD-S50 problém s kazetami

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sawin32
Příspěvky: 47
Registrován: 19 dub 2014, 02:00

#16 Příspěvek od Sawin32 »

to máte pravdu...na kazety sa posledné roky už kašlalo a originálky bolo asi už len slovo...a čo sa týka toho šrobu tak lak na nechty stačí obyčajný ? neopadne toi časom stade?

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#17 Příspěvek od Jimmi2 »

S originálkami ani ke konci jejich éry jsem nikdy problémy neměl. To spíš ty nahrané kazety budou nahrané na kazeťáku se špatně seřízenou hlavou, originálky mívají právě toto nastavené dobře.
Já bych ten kazeťák asi seřizoval právě podle těch originálních.

Uživatelský avatar
Sawin32
Příspěvky: 47
Registrován: 19 dub 2014, 02:00

#18 Příspěvek od Sawin32 »

Tie originálky nehrali na tom kazetáku dobre vtedy ked bol nastavený este od výroby ...teraz to hrá vsetko dobre uz aj moje nahravane aj originálky relatívne ... na ten nastavovací drobik postaci teda ten lak na nechty? nerád by som nieco pokazil :D inak čím vo výrobe zatieraju tie nastavovacie srobiky ?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Bud vo vyrobe nastavenie odflakli alebo to nenastavili vobec.

Staci aj lak na nechty. Ked som pouzival kazetak k Didaktiku, tak som tam nedaval nic, pretoze som to casto nastavoval, ked mi nieco neslo nahrat.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#20 Příspěvek od konosuke »

Komerčně nahravané audiokazety byly kopírované velkou rychlostí aby se to rentovalo...ale to by vliv mít nemělo, hrávaly jakž-takž na čemkoliv, hi-fi decku, jezevčíku, walkmanu i auto přehrávači. Vrcholem byl asi deck Nakamichi co měl servo motor k nastavení kolmosti hlavy podle cizí nahrávky...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“