Úprava DVD nahrávok

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Úprava DVD nahrávok

#1 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým.Poradte mi prosím nejaký nie moc zložitý program na zostrihanie a úpravu krátkych DVD nahrávok.Najlepšie v nejakej rozumnej reči,angl.moc neviem :cry: No poteší všetko.Ďakujem

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

http://www.tvfreak.cz/forum , tam jsi na podstatně přesnější adrese pro tvůj problém než na bastlírně.

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

re.ůprava dvd

#3 Příspěvek od Hru »

pro ůpravu DVD ale i pro tvorbu filmů používám NERO 7 Premium - nero vision(placený program-můžu poskytnout key)v tomto programu lze libovolně střihat,přidávat titulky,hudbu,namluvit si komentář atd. tento program umí i převod z jiných formátů do DVD,VCD,SVCD + vypálit atd.lze v něm provádět hodně věcí-fotky,hudbu atd. jako další používám DVD schrink 3,2 - ten je na střih a spojování ,kopírování atd. DVD s Vob a Ifo soubory,jako další můj oblíbený je VSO DVDToo na převod formátu do DVD s Vob a Ifo soubory(placený) a v neposlední řadě jde použít i win.Movie maker,který součástí windousů
všechny tyto programy mám v češtině ale určitě budou i ve slovenštině
seženeš je třeba na www.stahuj.cz ; slunečnice.cz ; sosej.cz ; instaluj.cz a jinde

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

Ano take striham a upravuji v NeroVision Expessu a jsem max spokojeny. Jinak samozrejme profi lze v Uleadu apod.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “