PHILIPS MCD 710/12

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Smooke
Příspěvky: 6
Registrován: 18 čer 2014, 02:00

PHILIPS MCD 710/12

#1 Příspěvek od Smooke »

Zdravím machrov na tomto fóre. Nedávno sa mi dostalo do ruky toto domáce kino. Predtým než mi to doniesli tak to opravoval niekto iný. Po pripojení do siete sa ani nezaplo. Po výmene D111 šlo zapnúť a fungovalo až nato ,že nefunguje žiadny z audio výstupov. Je tam aj nové TDA 8947J.Ďalej by som potreboval vedieť ,či pri zapnutí zariadenia ma hneď nabehnúť aj chladiaci ventilátor ,alebo nie. Ďakujem za každú radu.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#2 Příspěvek od Peterseal »

Tak podme po poriadku. Vsetko ostatne uz v domacom kine funguje? Skusal si zvuk aj z tunera, pripadne AUX-u?
Treba zacat v tomto pripade odtial ci ma KS napajanie, ci ide na jeho vstup NF signal, pripadne ci nie je aktivovane MUTE.
Potom s toho co zistis uvidime co dalej 8-)
A chladenie neviem presne ako tu, ale vo vela domacich kinach sa spusta az ked sa zosilnovac ohreje na nejaku teplotu.

Uživatelský avatar
Smooke
Příspěvky: 6
Registrován: 18 čer 2014, 02:00

#3 Příspěvek od Smooke »

Takže mám to v práci. Tuner ani AUX som neskúšal. USB a CD som mal dnu ,ale žiaden zvuk z výstupu na reproduktory ,ani na slúchadla nevyšiel. Mute bolo vypnuté. Neviem či sa k tomu do sviatkov dostanem ,ale ak áno tak premeriam to napájanie KS a vyskúšam Tuner a AUX. Potom dám vedieť. Zatiaľ Vám ďakujem.

Uživatelský avatar
Smooke
Příspěvky: 6
Registrován: 18 čer 2014, 02:00

#4 Příspěvek od Smooke »

Tak som to skúšal Tuner ani AUX nefungujú. Po pripojení prístroja cez SCART k TV a prezretí AVI súboru z USB alebo DVD ide zvuk len na TV a nikde inde. KS je bez zvuku na výstupe. Keď som pripojil NF signál priamo na vstup KS tak som dostal na výstupe KS zosilnený NF signál ako by tam bol za normálnych podmienok. Pri prepínaní vstupov AUX/TUNER/USB/DVD je v reproduktore počuť veľmi jemné puknutie. Myslím si ,že časť so zdrojom a KS stupňom budú v poriadku a chyba bude na základnej doske prístroja.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “