ztracená data

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
paycz
Příspěvky: 282
Registrován: 13 říj 2014, 02:00

ztracená data

#1 Příspěvek od paycz »

Dobrý den, přeinstaloval jsem win xp na win 7 udělal jsem si zálohu ale zapoměl jsem jeden důležitý soubor disk je zformátovaný nejdou data nějak získat zpět ?

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od petus »

zkus program recuva, ale velkou šanci bych tomu nedával...
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#3 Příspěvek od monterjirka »

Záloží na způsobu formátování. Pokud se proveden jen "lehké" formátování, bez úplného vymazání sektorů, je nějaká šance, tam něco najít, ale čím více se toho po formátu na disk zapíše, tím větší je pravděpodobnost, že sektory, které jsou při formátování označené jako prázdné, již jsou naplněné novými daty.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Pokud je udělanej "rychlej formát" a ještě se na disk nic nezapisovalo, Recuva obnoví až 99% dat. Celkový % obnovenejch souborů zívisí na tom, jak moc se na disk po rychlým formátu zapisovalo. Pokud se na něj nainstaloval novej systém, nebude % zachráněnejch dat větší jak asi 50%...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“