Nové podmínky na Seznam.cz

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

Nové podmínky na Seznam.cz

#1 Příspěvek od milous2 »

Zdravím přispívající.
Mám dotaz. Zhruba 1.týden se mi před přihlášením do e-mailu, zobrazuje hláška - viz obrázek. Přišlo vám to také? Odsouhlasit ,či né?Moc času nezbývá. Co může nastat? Půjde se dostat do pošty po 31.1. bez odsouhlasení jednodušších podmínek?
Na tabletu když se přihlásím svojím účtem je již nějaká změna v grafice došlé pošty a připadá mi to nějak nevydařené.K otevření došlé zprávy je cesta k jejímu otevření nějak složitější. Jak to vidíte? Děkuji za odpověď.
Přílohy
Jednodušeji už to asi nešlo.JPG
(51.34 KiB) Staženo 77 x

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#2 Příspěvek od milous2 »

Nevím proč,ale obrázek hlášky neodešel a přitom v náhledu je. Už tomu přestávám rozumět :oops:
Přílohy
Jednodušeji už to asi nešlo.JPG
(51.34 KiB) Staženo 69 x

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#3 Příspěvek od serviceman »

Přečetl jsem si nové podmínky v nápovědě a nevidím tam problém. Do různých služeb můžeš být přihlášen stejným heslem, což je pohodlné, to ti ale nebrání, když chceš, odhlásit se a přihlásit se do některé služby jako jiný uživatel. Fakticky kromě streamu a map jiné služby nepoužívám, ale ani do těchto nemám potřebu se vůbec nijak přihlašovat.

Pokračovat na e-mail se mi podařilo i bez odsouhlasení nových podmínek.

Pikantní jsou samozřejmě slova, že se "pro vás nic nemění". Kdyby se neměnilo, asi by tohle všechno nebylo třeba.

Se zpracováním osobních údajů nemám problém, protože všechno, co uvádím, jsou jen falešné bláboly...
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#4 Příspěvek od konosuke »

Jo, přišlo...na služební mail, potvrdil jsem aby mít svatý pokoj a prostor, podmínky k práci ale větřím lumpáren nějakou, dyť jsme v Česku a státní ouřadové se nudí jak cyp, chtějí bejt potřební tak vymýšlejí zbytečné kokotiny.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#5 Příspěvek od milous2 »

Dík za postřehy.Čekám v tom taky nějakou čertovinu. Přihlašuji se jen za účelem došlé pošty a v ní mám několik zpráv o které bych nerad přišel (zatím). Tak sonduju. Děkuju.

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#6 Příspěvek od Soemtron »

Podmínky jsem nečetl a odklikl. Co by se stalo, pokud pokud bych je neodsouhlasil?
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
mojza
Příspěvky: 327
Registrován: 01 zář 2006, 02:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#7 Příspěvek od mojza »

Ahoj, pro klid jsem to odsouhlasil i když to "nic neměnící" se bude nejspíš pro ně výhodnější. Ale budiž, zůstávám na stejném, možnost odejít vždy mám. Ivan

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#8 Příspěvek od Yarda1 »

Soemtron píše:Podmínky jsem nečetl a odklikl. Co by se stalo, pokud pokud bych je neodsouhlasil?
No to by mne taky zajímalo. Ptal jsem se na to i na Živě:
http://www.zive.cz/poradna/seznam---zme ... tanswers=1
a nedostal jsem odpověď. Jak jsem tam psal, napadlo mne, jestli takhle nechtějí pročistit už nepoužívané adresy, že by je zrušili, pokud uživatel nepotvrdí změněné podmínky.
Naposledy upravil(a) Yarda1 dne 31 led 2015, 15:59, celkem upraveno 1 x.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#9 Příspěvek od serviceman »

Nepoužívané adresy odstraňují automaticky po 6 měsících.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

To bude asi jen statistika pro chystané zdanění internetu pro domácnosti, něco jako platba za TV a Rozhlas. :lol:

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#11 Příspěvek od milous2 »

Debata se zdá být u konce, další příspěvky nepřichází. Nezbývá než zkusit odkliknout "souhlas" s příjmutím návrhu. Děkuju všem za ohlas.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“