DVD Thomson DTH223E

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#16 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 16:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#17 Příspěvek od silio »

tibi píše:ralph to este nic neznamena ze si robil v servise...su ludia ktory to robia ako konicek a su lepsi nez niektory servismani...ty si uz videl optiku ktora by sa znicila pri pootoceni trimra na optike?! pretoze ja este nie
Ja som tiez robil pred par rokmi v servise a mozem potvrdit,ze sa da optika znicit otocenim trimra (zdoraznujem OTOCENIM,ked sa s nim manipulovalo s citom a jemne sa pootacalo tak sa vacsinou dal RF sig.nastavit).S smd trimrami,ked som nastavoval,tak mi RF signal bohvieako nereagoval,vacsinou som optiky s smd trimrami menil.

Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

#18 Příspěvek od Ralph »

Ano viděl jsem to,a dělal jsem v servise 6let takže zkušenosti mám a stalo se to spousta lidem,kteří točili trimrama na optice.Trimry jsou většinou zalakované aby se s nima netočilo.Samozřejmě nejde o mě pokud chceš optiky odrovnávat a mááš peníze na nové tak jen trimrama toč!!!!

Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

#19 Příspěvek od Ralph »

Tak to si toho asi velice málo viděl.Optika se dá velice lehce zničit potočením trimru.Je to velice choulostivá věc.Jedná se o milimetry pootočení.Jeden milimetr do leva nebo prava sice optiku nezničí ale jak se pootočí trimrem více tak optika jde do věčných lovišt.A ty pokud to děláš jako koníčka tak o tom nic asi nevíš,jelikož tvrdíš že se tak optika nedá pokazit.

Uživatelský avatar
veny
Příspěvky: 137
Registrován: 14 bře 2004, 01:00

#20 Příspěvek od veny »

tibi píše:ralph to este nic neznamena ze si robil v servise...su ludia ktory to robia ako konicek a su lepsi nez niektory servismani...ty si uz videl optiku ktora by sa znicila pri pootoceni trimra na optike?! pretoze ja este nie
Souhlas s Ralph. Já dìlám DVD prakticky dennì a ze zaèátku jsem se pokoušel nastavovat trimrem a pár jsem jich oddìlal. U CD to vìtšinou funguje líp ale i tam jde laser èasem do kytek. :wink:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “