Čo je to za tabulku?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Čo je to za tabulku?

#1 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým. Asi pred 3 mesiacami som si kúpil notebook. Operačný program home XP bol v ňom už nainštalovaný. Všetko šlape ok, ale pri každom spustení sa objaví tabulka a nikto z môjho okolia, ani ludia, čo s tým robia, mi nevedia pomôct. Tabulka nemá názov, podla ktorého by sa dalo zistit, ktorý program ju spúšťa. Text úvodnej tabulky je: NOT FOUND ANY PROFILE THAT CAN MATCH CURRENT NETWORK ENVIRONMENT! DO YOU WANT TO CREATE A NEW ONE? Ak dám OK, tak sa mi objaví menšia tabulka, zasa bez názvu, kde je volný 1 riadok na písanie. Inak nie je na nej nič. Takže dám vždy radšej storno namiesto ok, aby som niečo nepokafral. Ak ste sa niekto s tým stretli, prosím o radu. Ďakujem

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

Re: Čo je to za tabulku?

#2 Příspěvek od Hru »

Alino píše:Ahoj všetkým. Asi pred 3 mesiacami som si kúpil notebook. Operačný program home XP bol v nom už nainštalvaný. Všetko šlape ok, ale pri každom spustení sa objaví tabulka a nikto z môjho okolia ani ludia, čo s tým robia, mi nevedia pomôct. Tabulka nemá názov, podla ktorého by sa dalo zistit, ktorý program ju spúšta. Text úvodnej tabulky je: NOT FOUND ANY PROFILE THAT CAN MATCH CURRENT NETWORK ENVIRONMENT! DO YOU WANT TO CREATE A NEW ONE? Ak dám OK, tak sa mi objaví menšia tabulka, zasa bez názvu, kde je volný 1 riadok na písanie. Inak nie je na nej nič. Takže dám vždy radšej storno namiesto ok, aby som niečo nepokafral. Ak ste sa niekto s tým stretli prosím o radu. Ďakujem
Znamená to že nemá uživatelský profil, podívej se v Ovl.panelech na uživatelské účty, podle všeho není žádný vytvořený, proto ti nabízí vytvoření nového. Nebo tady je nějaký navíc, ještě ze servisu (můžeš mít i nějakého vira).
Pokud ani to nepomůže,můžeš kliďně přeinstalovat win.XP,pokud neznáš key,můžeš si třeba na www.stahuj.cz ; www.slunecnice.cz ap. stáhnout třeba _ produkey_který ti najde všechna key čísla která máš v PC.
Určitě máš win:XP sp2 buldink 2600,pokud namáš vlastní instalační CD s win. můžeš si ho bez problémů půjčit od známého a použít vlastní key,registrace je jednoduchá.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Mourek »

napiš tam nějaký název uživatele a uvidíš. jinak u NT pozor při přeinstalaci, jsou pak problémy s ovladači. Pokud jde o NT nový napiš tip, výrobce a opatrně. Zkusil bych tam zadat uživatele, vznikne profil a pak by to mělo být OK

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

#4 Příspěvek od Hru »

Mourek píše:napiš tam nějaký název uživatele a uvidíš. jinak u NT pozor při přeinstalaci, jsou pak problémy s ovladači. Pokud jde o NT nový napiš tip, výrobce a opatrně. Zkusil bych tam zadat uživatele, vznikne profil a pak by to mělo být OK

Souhlasím,ať se ještě podívá :
tlačítko "Start" co to píše jako uživatele (nahoře v barevném pruhu,modrý), pak si v ovl. panelech/účty uprav (administrátorský) jeden pro sebe na svoje jméno, jsou-li tam i jiné uživateleské účty, zruš je.
Později, když bude vše OK, můžeš zas vytvořit další účty - účet dle libosti, POZOR, když bude v PC více účtů s administrátorským oprávněním, budeš mít také problémy - mám to odskoušené z vlastní zkušenosti.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

A dela to od sameho pocatku?
Nechce nahodou aby sis nastavil kompletne profil a nechal ho vypalit?
Pokud jsi nedostal instalacni cd tak to tak byva. S tim key to neni tak jednoduche. Nekdy to jde a nekdy se to prepisuje v registrech.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#6 Příspěvek od Alino »

Tak so sa držal vašich rád.Zatial som nič nepreinštaloval.Ak dám štart a otvorím užívatelský účet objaví sa mi tabulka s ponukou fotografií ktore môžem umiestnit do modrého pruhu.Teraz tam mám svoje foto.Ale robilo to aj pred tým.Potom sa mi ovorila tabulka s číslom ,asi uživatelským,tak som ho označil a potvrdil.Potom som všetko zavrel a reštartoval som počítač.Nepomohlo.Tak čo dalej?Preinštalovávať to zatial nechcem lebo inak šlape perfektne.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

Alino píše:Tak so sa držal vašich rád.Zatial som nič nepreinštaloval.Ak dám štart a otvorím užívatelský účet objaví sa mi tabulka s ponukou fotografií ktore môžem umiestnit do modrého pruhu.Teraz tam mám svoje foto.Ale robilo to aj pred tým.Potom sa mi ovorila tabulka s číslom ,asi uživatelským,tak som ho označil a potvrdil.Potom som všetko zavrel a reštartoval som počítač.Nepomohlo.Tak čo dalej?Preinštalovávať to zatial nechcem lebo inak šlape perfektne.
A co rika manual: Nebo prodejce by to měl vědět
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Poradna“