Tablet Alcatel P310X- *VYŘEŠENO*

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

Tablet Alcatel P310X- *VYŘEŠENO*

#1 Příspěvek od Michal22 »

Přinesl mě známý tenhle tablet, že tam snad jeho dcera dostala vira. Ale já mám spíš pocit, že je to nějaký výpis jádra, procesů nebo kýho výra? Nevíte někdo jak to stopnout, vypnout, prostě zarazit? V nejhorším to můžu zazálohovat a udělat tovární nastavení, ale hlavně by mě zajímalo, co to přesně je a proč se to tam začalo zobrazovat? Jen podotknu, že se ten výpis stále mění, někdy je tam informací na půl displeje.
Díky
Přílohy
Alcatel.jpg
(103.81 KiB) Staženo 88 x
Naposledy upravil(a) Michal22 dne 17 bře 2015, 18:29, celkem upraveno 1 x.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Mě něco podobného zobrazoval tablet když jsem v nastavení> možnosti pro vyvojare> ??? zapnul nějakou položku.
Teď ale nevim co, tablet se zeleným robotem je mrtvý na nabijecce.

Sorry za překlepy. Píšu z mobilu a už nemám sílu to opravovat.

Uživatelský avatar
mikosa
Příspěvky: 93
Registrován: 29 dub 2007, 02:00
Bydliště: Bílovec - Novojičinsko

#3 Příspěvek od mikosa »

Nastavení - možnosti pro vývojáře - zobrazit využití CPU : zrušit zatržítko . A měl by být klid.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Tak už to mám. Já si říkal, že jsem už včera prošel celé nastavení a nic nenašel. A on se ten režim musí vynutit- Nastavení- Informace o tabletu- Číslo sestavení. A na Číslo sestavení sedmkrát klepnout, aby se otevřely (objevily v menu) Možnosti pro vývojáře.
Tak teď už je to OK.
Díky moc za pokopnutí (no jo, jde vidět že už dělám veskrze jen hardware, dokud jsem si dřív s SW pro Androidy hrál, tak jsem věděl).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“