Plazma Panasonic TX-P42UX30E, sháním modul TNPA5349

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

Plazma Panasonic TX-P42UX30E, sháním modul TNPA5349

#1 Příspěvek od Ralph »

Zdravím vás mám na opravu plazmu model TX-P42UX30E a sháním do ní modul TNPA5349 kdyby někdo z vás měl funkční na prodej,klidně i starší.Zákazník mně tuhle televizi dovezl na opravu s tím,že za provozu zhasla a nešel ani obraz ani zvuk.Po zapnutí normálně ze standby naběhně led svítí trvale bez vyblikavaní eror kodu ale na zmíněném modulu jsou vadné tranzistory ve zkratu,tak kdyby měl někdo klidně starší kus k prodeji budu rad.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Obávám se, že drtivá většina těchto TV skončila svoji slávu právě touto závadou.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

#3 Příspěvek od Ralph »

Tak samozřejmě nevadí,jen tak mě napadlo,co kdyby náhodou někdo měl někdo onen YSUS modul třeba z nějaké plazmy kde je třeba rozbitý panel,zákazníkovi hrála televize 4 roky a taky do ni nechce nějak investovat.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Existuje repair kit, zas tak moc tam toho není, kupovat repair kit je samozřejmě vzhledem k ceně blbost, ale jako inspirace, co odchází je to dobré: http://www.ebay.com/itm/PANASONIC-TNPA5 ... 232ffaec1b

Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

#5 Příspěvek od Ralph »

Jo,jo už jsem taky koukal na ty smd a trandáky,viděl jsem ten kit na avemalk.sk Asi telka půjde na sběrný dvůr tak to vypadá.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Habesan »

Já bych ji vzal i vadnou, jen si nepamatuju, jestli jsi nám někdy prozradil, kde bydlíš.

Pro středně informované: jedná se o modul SN (nástupce bývalých SC + SU, SM a SD).
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“