pioneer avic-F700BT, nenabehne

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

pioneer avic-F700BT, nenabehne

#1 Příspěvek od Pwn3r »

zdravičko, dostalo sa mi do ruk autoradio pioneer avic-F700BT, po zevedeni 12 V len svieti ľavy predny panel a vobec nereguje na nič, display čierny ani podsvietenie nenabehne, ventilator vzadu sa len toči,

vraj fungovalo ale vodičovy zdochlo auto a z neznamých pričin od vtedy nejde, mna ešte napadalo či nahodou firmware nieje odpaleny... nemate nejake rady?

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

1) jsou na rádiu obě + napětí?
2) Když auto "zdychlo", nestartoval ho někdo startovacím agregátem nebo přes nabíječku?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

#3 Příspěvek od Pwn3r »

mam na 2 a 3 pine obe napatia, http://www.benzworld.org/forums/attachm ... ematic.jpg zapojenie suladi s tymto
o tom neviem či to dakto štartoval takto, proste ženská zabrzdila a nevyhodila rýchlosť a keď sa to stalo tak to urobilo

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od riker »

Pokud ti svítí levý přístrojový panel tak zkus současně zmáčknout a držet tlačítko RESET, EJECET, MENU a MAP, pak uvolni RESET a drž stále EJECT, MENU a MAP. Pokud ti po chvilce naskočí modrá obrazovka pro vstup do servisního menu je závada ve firmwaru, pokud ne tak tím startem odešlo něco v rádiu do věčných lovišť.

Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

#5 Příspěvek od Pwn3r »

urobil som postup stistknutia tlačidiel a mi nič nenabehlo na obrazovke, len potom začalo preblikovať podsvietenie tlačiediel na autoradiu (stmavuje sa, rožhavuje sa)

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od riker »

To ztmavování a rozsvěcení je v pořádku zkus ještě jednou ten postup opakovat, pokud display ani neproblikne je autorádio nejspíše na odpis a nebo ještě jedině zkusit kontaktovat autorizovaný servis pro Pioneer.

Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

#7 Příspěvek od Pwn3r »

no nakonec ma pustilo do toho servisneho menu ale pyta odo mňa nejaky pass key (5-6 miestny kod)

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#8 Příspěvek od KUBO »

„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

#9 Příspěvek od Pwn3r »

da sa urobiť nejako upgrade cez pamatovu kartu? stiahol som si priečinok na kartu LPUE080 a čo ďalej s tým lebo ja z tohto manuálu dajako neviem vyjsť,

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od riker »

Návody na vstup do servisního menu, upgrady, zálohy a obnovy jsou na této stránce http://avic411.com/index.php?/forum/25- ... eshooting/ Je to ale pouze anglicky, zkoušel jsem dělat obnovu FW, po pár dnech jsem to vzdal, protože jsem na netu nenašel vhodný FW pro můj model. Vždy mi fungovala pouze část funkcí rádia. Zkus a uvidíš.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“