Konopná semínka

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#16 Příspěvek od milous2 »

http://dusandvorak.blog.respekt.ihned.c ... vne-obcany

Své zdraví jde opravit / upevnit i jinačím způsobem než je v odkaze výše popsané,ale je potřeba vědět jak. Dá se tak vyhnout "nepříjemnostem",které souvisí s léčbou jmenovanou rostlinkou jejíž léčivé schopnosti nikterak tímto nepopírám.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#17 Příspěvek od Sandal »

KUBO píše:
Mám poškodené platničky a tlačia mi na miechu
Tak jsme stejně staří(nebo mladí? :lol: )a mívám ty samý problémy.Vím co je to za bolest.Člověk se ani nedojde vychcat na hajzl.Jedině po čtyřech a opatrne se plazit.Otočit se v posteli anebo z ní vylézt je záležitost i na desítky minut.Kdo to nezažil tak neuvěří.Naštěstí jsem se už naučil jak co zvedat a jak se pohybovat aby mi plotýnky zase nevyskákali.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#18 Příspěvek od monterjirka »

Standa99 píše:Odjakživa se ví, že se všechny farmaceutické firmy snaží akorát o to, aby se se svými synteticky vyrobenými sračkami přiblížili účinku konopí.
Ono se z té rostliny dá zízkat mnoihem víc než trochu látky se speciálními vlastnostmi a účinky.
Jenže širší využití konopí jde proti "naftové loby"!

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#19 Příspěvek od Standa99 »

To jo, ale já mám momentálně myšlenky tím (pro mě) "lepším" směrem :lol:

P.S. Velmi dík za nezjištnou pomoc od některých jedinců :aplause:
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#20 Příspěvek od kejki »

Na ty ploténky může pomoct metoda robina mckenzie. je to tedy peklo se několik měsíců neohnout, ale kámoška už zase běhá a žije.

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#21 Příspěvek od Sadra17 »

p32 píše:Nakonec pěstování do pěti rostlinek pro vlastní potřebu je povolené v zákoně. Takže o nic vlastně nejde, že ?
nejni povoleno nic, pouze do 3 rostlin je to posuzováno jako přestupek :roll:

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#22 Příspěvek od janousek »

Hlavně, že Heger a spol. vykřikovali, že se má každý starat o své zdraví především sám a nezatěžovat zbytečně zdravotní systém. Když to chce člověk udělat, tak mu zakážou vypěstovat si léčivku, která léčí téměř vše. :nevim:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#23 Příspěvek od weed_smoker »

Ze semínek brát jenom ty "feminized" od těch lepších firem (Buddha seeds,Paradise Seeds,možná 5semen.cz nebo hemcy.co.uk).Dobrý jsou kultivary Holland's Hope,Orange Bud,Blueberry,Lake Tahoe,Critical Plus,GALAXY a AK-47.Letos jsem dostal LOWRYDER.
Spíš je lepší pěstovat z řízků a jednou za 14 dní přihnojovat.Někdy to vyroste i nad 3m.
S tou ilegalitou je to podobný jako s pirátstvim na internetu.Pokud to nebude ve velkym a prodej,obvykle se nic neděje.Tři půlmetrový keříky na zahrádce nikdo moc neřeší,pokud to pěstitel nešíří dál.Pokud by se to mělo řešit,tak by mělo problém půl republiky a ty zákonodárce by neměl kdo živit.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#24 Příspěvek od Standa99 »

Co to znamená "pěstovat z řízků"?
Tzn. ze zasazené rostliny (jak staré?) vezmu řízky (odkud přesněji?), ty nechám zakořenit (jak?, znám to akorát ve sklenici s vodou) a poté opět zasadím?
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
ross4435897
Příspěvky: 426
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: Brno

#25 Příspěvek od ross4435897 »

p32 píše:Nakonec pěstování do pěti rostlinek pro vlastní potřebu je povolené v zákoně. Takže o nic vlastně nejde, že ?
myslim ze povoleno to neni ... jenom to neni trestny cin, ale prestupek. Tzn. ze nemas na krku trestnak a soud, ale jenom zaplatis 50kkc vypalne fizlum. Jestli se mylim, tak me opravte ...

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#26 Příspěvek od janousek »

Je to krásná okrasná rostlina. :genial:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

ross4435897 píše:
p32 píše:Nakonec pěstování do pěti rostlinek pro vlastní potřebu je povolené v zákoně. Takže o nic vlastně nejde, že ?
myslim ze povoleno to neni ... jenom to neni trestny cin, ale prestupek. Tzn. ze nemas na krku trestnak a soud, ale jenom zaplatis 50kkc vypalne fizlum. Jestli se mylim, tak me opravte ...
Tak to jsi už druhý. Zkus mi najít v zákoně, kde je to doslova zakázané a kde so to konkrétně hodnotí jako přestupek. Asi si to pletete s pěstováním jen jedné rostlinky a potom s následným prodejem.

Uživatelský avatar
ross4435897
Příspěvky: 426
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: Brno

#28 Příspěvek od ross4435897 »

p32 píše:
ross4435897 píše:
p32 píše:Nakonec pěstování do pěti rostlinek pro vlastní potřebu je povolené v zákoně. Takže o nic vlastně nejde, že ?
myslim ze povoleno to neni ... jenom to neni trestny cin, ale prestupek. Tzn. ze nemas na krku trestnak a soud, ale jenom zaplatis 50kkc vypalne fizlum. Jestli se mylim, tak me opravte ...
Tak to jsi už druhý. Zkus mi najít v zákoně, kde je to doslova zakázané a kde so to konkrétně hodnotí jako přestupek. Asi si to pletete s pěstováním jen jedné rostlinky a potom s následným prodejem.
nejsem pravnik ani advokat, ale si 3 roky nazpatek jsem se dotazoval primo na poradnu pres stranky LEGALIZACE .. a bylo mi toto sdeleno ... email uz bohuzel nemam :( odpoved mozna najdes zde

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

Já ti věřím, že ti to bylo sděleno. Já zase chlastávám s prokurátorem a ten se tomu kdysi jen smál. Je to jen o strašení lidí a živení pochybných firem.
Kdo z vás už má zaregistrována semínka na zeleninu, která nekupoval a sadí ze svých zásob případně je poskytne svému sousedovi ? Ano, podle EU je to trestné :lol:

Uživatelský avatar
ross4435897
Příspěvky: 426
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: Brno

#30 Příspěvek od ross4435897 »

odpoved v prvnim odstavci, odkaz na aktualni zakon, akorat koukam, ze vypalne fizlum bylo snizeno na 15kkc :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“