Kamera do auta HX-901 - návod.

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

Kamera do auta HX-901 - návod.

#1 Příspěvek od Yarda1 »

Včera jsem si koupil tuhle kameru (u nás v kamenném obchodě):
http://www.tv-products.cz/kamera-do-auta-hx-901.html
Za tu cenu mi IMHO udělá v autě dobrou službu.
Ale je k ní přiložený návod, prase aby se v něm vyznalo. Třeba vůbec není popsané, co znamenají popisy a symboly na displeji kamery.
Není někde ke stažení nějaký obsáhlejší návod, podle kterého bych se obsluhu kamery mohl naučit - třeba cizojazyčný?
Už jsem zkoušel hledat, ale na nic jsem nenarazil.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#2 Příspěvek od pocitujlasku »

Mam taku istu, a ten navod je v pohode. Menu je dost chaoticke, ale trocha skusania a naucis sa. Podstatne je, ze v menu sa potvrdzuje tym tlacitkom vedla zapnutia (v navode je to cislo 11)
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#3 Příspěvek od monterjirka »

Leží mi tu doma něco podobného. Nepoužívám. Ruší mi GPS a protože máme "webdispečink", GPS musí fungovat "i tam, kde to znám"...
Tak jsem si pořídil Zirkon, sice jen VGA, ale má gravitační senzor, vestavěnou GPS, takže ukládá pozici kde to bylo, rychlost, při nárazu odkud přišel a jak byl velký,...

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#4 Příspěvek od Kvicala_r »

Když už jste to zmínili, mohl by mi někdo z vás poslat prosím screen-shot, jak vypadá záznam. Mám nějakou K6000 odnož/napodobeninu a sem celkem zklamaný :( Roadrunner 520 je o poznání lepší - ale zase ta cena :roll:

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od hafca »

Jestli nepotřebuješ displej a chceš něco malého s velkou výdrží, pak asi jedině Mobius.
Já mám verzi B co už se neprodává, ale absolutní spokojenost. Na baterku přes dvě hodiny, malá, ale šikovná. Jen ten peníz je trochu vetší, ale zase je to hodně muziky. Z levných už jsem vyléčený. Kdybys chtěl vědět, co to všechno umí, stáhni si program pro ovládání. Neinstaluje se, stačí ho i bez kamery spustit.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#6 Příspěvek od Honza_dy »

Mě minulý týden přišla tahle. Obrázky to nemá špatný.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#7 Příspěvek od pocitujlasku »

Kvicala_r: kvalita nic moc, cez den je to taka lepsia webkamera, spz sa da rozoznat len ked si tesne za nim, ale na blbcov, ktori nedaju prednost, ked si na hlavnej je to ok. Videa nemam, nearchivujem, ale rozlisenie je vga, aj ked ma moznost hd, tak to robi len sw, a zbytocne to zabera viac miesta.
No vidis, a tak si sa bal

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“