C6-00 nokia nejde reproduktor

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vavy
Příspěvky: 302
Registrován: 22 zář 2012, 02:00
Bydliště: Brtnice

C6-00 nokia nejde reproduktor

#1 Příspěvek od vavy »

Zdravím už se mi podruhé stalo na jiné nokii ,že nejde sluchátkový reproduktor. Po objednání nového a montáži žádná změna.
V servisu mi řekli, že výměna sluchátka(které jsem koupil za 36Kč) by stála 500Kč a když to prý není sluchátkem tak je to prej tím flexi mezi deskou a dislejem(oprava 2000Kč).Našel jsem za 400Kč.
Otázka je ..pomůže to ?
Má někdo nějaké zkušenosti...je to asi častá vada tady u toho modelu....
Jaromíre nestrkej tu vypálenou sirku zpátky do krabičky,jednou se ti to vymstí....

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Ano, s velkou pravděpodobností je to flexem. U tohoto modelu nejčastější závada (ať už nefunkční sluchátko, tak i nefunkční display).
Za 400kč koupíš neoriginál, který možná nebude fungovat už nový, možná bude fungovat tak 14 dní, těžko říct.
My jsme už asi před dvěma lety tenhle model začali vracet jaksi automaticky, prostě není kvalitní díl.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
vavy
Příspěvky: 302
Registrován: 22 zář 2012, 02:00
Bydliště: Brtnice

#3 Příspěvek od vavy »

Kde sehnat original a vedet ze to je opravdu origo....
Jaromíre nestrkej tu vypálenou sirku zpátky do krabičky,jednou se ti to vymstí....

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Trochu nevěřím, že by v dnešní době měl někdo ještě originální díl. Každopádně originál byl včetne nerezového slide, takže všechny samostatné flexy můžeš rovnout zavrhnout.
Originální kód dílu by měl být 0089868.

Edit: a hele, tady se tváří že mají: http://stellatech.com/nokia-c6-00-ui-fl ... 11247.html
Ovšem ta cena...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
vavy
Příspěvky: 302
Registrován: 22 zář 2012, 02:00
Bydliště: Brtnice

#5 Příspěvek od vavy »

hmm.to je raketa to on nebude chtít za takovou cenu opravit...ale děkuji za rady...
Jaromíre nestrkej tu vypálenou sirku zpátky do krabičky,jednou se ti to vymstí....

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“