Vzdorující MP3ka, jak na ní? (vyřešeno)

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

Vzdorující MP3ka, jak na ní? (vyřešeno)

#1 Příspěvek od css »

Zdravím zdejší fórum, prosím pěkně nemá někdo tuto mp3ku? Ač vypadá ovládání velmi triviálně, nemohu ji ani zaboha zprovoznit :oops:

Hlavní knoflík (PLAY) funguje, delším stiskem lze mp3 zapnout i vypnout. Po zapnutí naběhne menu, kde se dá přeskakovat po položkách kolébkovým přepínačem funkcí oběma směry, ale ani za nic nemohu v menu nic aktivovat. PLAY ani tlačítka hlasitosti v menu nic nedělají. Zkoušel jsem i krátké/dlouhé stisky, vícenásobné, ale nic :?

Vím, je to krám za 6USD z Číny, ale přece jen se mi ji nechce okamžitě hodit do koše, co jsem ji přinesl domů.

Díky každému, kdo bude vědět a pomůže :)

... ještě doplním, že kartu MicroSD mám vloženou, 4GB, zkoušel jsem formátovat na FAT i FAT32, soubory v rootu i v adresářích, ale nic.
Přílohy
mp3.jpg
(20.78 KiB) Staženo 83 x
Naposledy upravil(a) css dne 16 čer 2015, 22:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mikosa
Příspěvky: 93
Registrován: 29 dub 2007, 02:00
Bydliště: Bílovec - Novojičinsko

#2 Příspěvek od mikosa »

Kdysi jsem měl podobnou a tam se potvrzovalo stisknutím středu joysticku.

Uživatelský avatar
vladom
Příspěvky: 317
Registrován: 11 zář 2008, 02:00
Bydliště: Prievidzsko

#3 Příspěvek od vladom »

Tak jsi mne vyděsil, že jsem musel skontrolovat ten můj. Mám ten samý v modrém. Po vložení SD karty a vložení baterky jsem nemusel nikde listovat, první MP3 se spustila sama. Pozastavit jde tím kulatým knoflíkem vlevo, do menu mi jde vstoupit boční páčkou a měnit volby. Takže nevím.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PvvS »

Skus nějakou 2GB nebo menší.

Uživatelský avatar
vladom
Příspěvky: 317
Registrován: 11 zář 2008, 02:00
Bydliště: Prievidzsko

#5 Příspěvek od vladom »

Já tam mám 8Gb. Nevím jestli to nemá na svědomí bitrate. Už se mi stalo, že počítač MP3 přehrál a přehrávač ne. Ale tenhle by snad neměl mít problém.

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#6 Příspěvek od css »

mikosa: Bingooo!! :D Tys me zachranil, stisknout packu me teda fakt nenapadlo, funguje to, diky.

Neslo o to, ze by mi neprehravala mp3, jak asi pochopili ostatni, ale ze neslo v menu cokoliv vybrat (aktivovat).

Diky moc jeste jednou.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#7 Příspěvek od Artaban001 »

Ty neprodává se to tady pod názvem "Doonio" nebo "Jett"?

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#8 Příspěvek od css »

Artaban001: Čoveče to fakt nevím, já to koupil na Aliexpressu asi za 6USD pro přítelkyni, která si to na mě vyloženě vydyndala, jelikož jí nevyhovovala ani jedna ze dvou novějších MP4ek s barevným displejem a spoustou funkcí a chtěla klasiku, na jeden AAA článek, s malým monochromatickým displejem. Ale jsem hodně mile překvapenej z kvality zvuku, píchl jsem do toho svoje Koss sluchátka, ani stopy po šumu, a zvuk je moc pěkněj, vyváženej, akorát basy, středy i výšky, fakt to nehraje zle.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#9 Příspěvek od Artaban001 »

No určitě se to tu prodává pod jinýma značkama.. Je ale pravda, že už jsem dlouho žádnou MP3 na tužkovou baterii neviděl - Já měl naposledy Irivera, než jsem ho někde prošustroval

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“