Nový susedia

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#31 Příspěvek od rezis »

Ono je to asi v blbém tématu, ale rozhodně bych nikoho nenaváděl k zaútočení na někoho. A co se debaty o zbraních zde týče nemám pocit, že by to zde dělal někdo jiný.
Teorie a diskuze o zbraních snad trestná není. A v naší společnosti si zbraň pro ochranu může pořídit každý kdo splní podmínky.

mtajovsky: chápu tě a souhlasím, jen jsem chtěl říci, že každá zbraň je určena na něco a v tom vyniká. A taky záleží na konkrétní situaci. SA58 těžko budu mít běžně u sebe, krátkou budu těžko zaměřovat na 100metrů.

mihal: nemám nic proti uprchlíkům, ale .... pokud jdou sem tak by měli přijmout naši kulturu a podmínky, a pokud jsou uprchlíci tak by měli být vděčni za možnost být zde, a tedy snažit se být nápomocni systému i kdyby měli lepit papírové pytlíky - proto si kladu otázku - proč se tlačí do konkrétních zemí se štědrým sociálním systémem?
Nicméně další průser je v tom co z toho dělají média. Takže kde je pravda netuším a proto moc neřeším.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#32 Příspěvek od scorpions-cz »

Tu debatu o kvérech jsem začal já . Tak pro případné chariťáky nebo policajty co čtou toto forum. Nemyslel jsem bejt ozbrojenej pro možnost útoku ale pro možnost obrany. A to bude brzy nutnost.
Ti bubáci nebudou pracovat, budou krást,loupit přepadat+možný muslimácký teroristi. A tady mám ze zákona možnost se bránit.
Jinak kámoš říká "potápět ještě v mezinárodních vodách"

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#33 Příspěvek od mihal »

rezis píše:...proč se tlačí do konkrétních zemí se štědrým sociálním systémem?
...
Je to prirodzené, každý predsa chce to lepšie. I my z bývalej ČSSR sme sa rozbehli do Reichu. Naviac, aspoň teda tá časť pôvodom z afriky by asi do USS alebo do arktídy nedoplávali, EU je pre nich jednoducho najbližšie. Dôvody samozrejme môžu byť aj plánované, to nám ale nikto oficiálne neprezradí
:evil:
scorpions-cz píše: ...Jinak kámoš říká ...
Kámoš by sa mol vžiť do ich situácie, napr. keby mu začal horieť barák, on by prchal k susedovi a ten by po ňom flusal broky :?
Na celej situácii si ale treba všímať to, ako sa bača snaží presvedčiť ovečky, že vlk je vlastne pre ich dobro.
:wink:

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#34 Příspěvek od janousek »

Potápět a ti co vyplavou tak podržet bidlem. :blowing:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#35 Příspěvek od p32 »

mihal píše:Kámoš by sa mol vžiť do ich situácie, napr. keby mu začal horieť barák, on by prchal k susedovi a ten by po ňom flusal broky :?
Velmi špatný příklad!!!
Mě kdyby hořel barák, tak volám hasiče a sám zatím hasím to, co jde a ne že budu běhat za sousedama, že se mají teď lépe, tak aby mě ubytovali a starali se o mě. Co se týče uprchlíků, tak máme dost velký problém - oni vyrostli v jiném světě a s jiným náboženstvím a budou chtít vždy to své náboženství prosazovat všude, kde budou žít a to i za cenu životů lidí, kam se nastěhují.
Berte to prostě tak, že cigáni jsou proti nim inteligenti a časem to jistě zjistíte. Jedině možné řešení je jim vysvětlit prostě to, že sociální dávky zůstanou stejné nebo budou menší a budou si je muset rozdělit!!! To je ekonomický problém, o kterém nikdo z politiků a médiií nechce mluvit, a který zde potom vznikne. U nás není nikde místo pro čtvrti afričanů a cigánů jako je to na vzácném západě (čínské čtvrti, italské atd.), takže si to nutně budou muset připosraní češi vyřešit sami.

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#36 Příspěvek od Jimmi2 »

EKKAR píše:Útok tam byl, ale žádná dělostřelba - Zimní palác bolševici obsadili "útokem" oddílu vyzbrojenýho jen puškama, kdy přijeli náklaďákem až k bráně do dvora paláce, tu vyrazili tím autem a vtrhli dovnitř "na pěšáka" - a prostě palác obsadili....
Já znám jinou variantu, že prostě těma dveřma vešli, oznámili převzetí vlády, nikdo jim neoponoval a bylo. Prostě žádný útok, nic. Ale taky žádná obrana, bohužel.

Jinak ten video příspěvek výše, jestli jsem to správně pochopil, se vůbec netýká nějakých uprchlíků. Alebrž zobrazuje čisté vymývání hlav především místním muslimům. A s tím by se něco asi dělat mělo, dokud je čas :idea:


Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#38 Příspěvek od mtajovsky »

mihal píše:Je to prirodzené, každý predsa chce to lepšie. I my z bývalej ČSSR sme sa rozbehli do Reichu.
To je zcela chybná analogie. Lidé emigrující z ČSSR do Německa byli ze stejné kulturní křesťansko-západní oblasti. Nikomu z nich v hlavě nestrašila dogmata o náboženském boji, mučednictví a zkaženosti západu. Nikdo z nich nechtěl země, kam emigrovali, předělávat. Nerekrutovali se z nich teroristé. Měli většinou vzdělání, které jim umožnilo se do nové společnosti integrovat jako platní členové. Odcházeli, protože se jim komunistický režim nelíbil a nechtěli jej šířit dále.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#39 Příspěvek od stasek »


Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#40 Příspěvek od scorpions-cz »

Tihle bubáci tady nachtějí pracovat,a zapojit se do systému, vždyť ani nic neumí. Jedině co jim jde dobře tak se umi množit rychleji než potkani.
Dneska jich pár tisíc přijmeme a za 50 let budou mít většinu u voleb.

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#41 Příspěvek od mihal »

To si možno huhňali i kelti, keď im sem začali pred 3000r prúdiť Slovania :wink:
Mimochodom, pozná niekto nejakého imigranta, ktorý tu prišiel za posledné 3 roky? Nebude to len nejaká búda na omrd fondov neziskovkami?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#42 Příspěvek od p32 »

mihal píše:To si možno huhňali i kelti, keď im sem začali pred 3000r prúdiť Slovania :wink:
Pokud to bereš tak, tak si těch dalších 3000 roků počkáme? :lol:

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#43 Příspěvek od Jimmi2 »

mihal píše:To si možno huhňali i kelti, keď im sem začali pred 3000r prúdiť Slovania...
Kdepak, Kelti prudili, že se jim cpou nějací Germáni. Slovani přišli až po nich
Nicméně z určitých archeologických nálezů se zdá, že tady ti nově přišedší žili dlouho vedle těch starších. Ono nakonec tenkrát nebyla vesnice za každým rohem a města nebyla vůbec. 8-)

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#44 Příspěvek od mtajovsky »

mihal píše:Mimochodom, pozná niekto nejakého imigranta, ktorý tu prišiel za posledné 3 roky?
Samozřejmě. Dva Američani, Rus, dva Ukrajinci, Španěl, Francouzka, Izraelec, Kolumbijec a několik Slováků. Jsou tu natrvalo. Všichni vzdělaní, pracovití a mírumilovní lidé. Jaká náhoda :!:, že mezi nimi není žádný muslim.

P.S.: jo a pak taky turecká rodina, on je původem Bulhar, ona Turkyně, muslimové nejsou - tedy jedí vepřové, on pije pivo a je hladce oholen a ona se obléká jako naše ženy. Oba pracovali, ona je teď na mateřské, mají 2 děti, velmi čistotná a spořádaná rodina. Já opravdu nejsem xenofob, jenom začínám mít docela strach.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#45 Příspěvek od Hejnicek »

Koukam,
ze jim cirkev jde v ubytovani na ruku a nas*ero* je klidne do nejake male vesnice nebo poklidneho mestecka.
To je mozne v demokracii, ze se obyvatel techto lokalit nikdo nepta i kdyz s tim nikdo z nich nesouhlasi?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“