Sháním vyzváněcí reproduktor pro mobil PRESTIGIO PAP5000 DUO

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

Sháním vyzváněcí reproduktor pro mobil PRESTIGIO PAP5000 DUO

#1 Příspěvek od badoch »

Zdravím,
prosím vás nemá někdo k prodeji, nebo neví kde koupit náhradní díl. Zadní vyzváněcí reproduktor pro telefon s androidem Prestigio PAP 500 DUO ?
Nějak nejsem schopen nic najít.

Děkuji

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Bez fotky asi nic neseženeš (pro tyto "mobily" asi neexistují servisní manuály s rozpisem součástek).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od badoch »

fotku nemám, ani nic kloudného na netu. Je to obdelníček zasazený v plastu a dotýká se pružnými kontakty základní desky. Pouze jsem našel nějaký obchod v OV, ale bez fotky a bohužel to stejně nemají skladem. Podle popisu co tam měli jsem odvodil, že díl je shodný pro celou řadu "PAP"
Asi by tam šlo namontovat i něco jiného. V tomto sortimentu se však neorientuji.

Tak jestli by se nenašel někdo ochotný kdo opravuje mobily. Jinak telefonu nic není, jen nevyzvání.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Pokud je to obdélník s pružnými kontakty na jedné straně, tak by to mohl být vyzvaněč Nokia 5149037 nebo nějaká odvozenina. Najdeš jej ve spoustě starších telefonů.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od badoch »

Jo, tak nějak to vypadá. Teď ještě kde to koupit. Tady jde o to, že pokud bych to dal (poslal) někde do servisu tak je to cca 800kč, což je skoro polovina nového mobilu.

Jsem to změřil, je to cca 11x16mm výšku nevím protože je to poškozené, ale v telefonu je kolem dost místa pokud se upraví trochu plasty.
Naposledy upravil(a) badoch dne 01 srp 2015, 13:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od badoch »

Tak ten MAGBOSS má jako jediný právě i pro můj typ, bohužel není skladem. Jinak dík za odkazy, do OV to nemám zas tak daleko.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od Michal22 »

Ehm?
Jak nemá skladem?
Když je ten pruh vedle zboží zelený, tak mají dost kusů skladem. Pokud jen pár, tak je žlutý, při posledních kusech červený, pokud nemají vůbec skladem, tak je nevyplněný.
Jen netuším jak to mají přesně s osobními odběry- my od nic bereme přes DPD.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od badoch »

Ja vím, ale ty buzery přímo pro Prestigio opravdu skladem namají. Tohle je jediný obchod kde jsem o nich našel alespoň zmínku.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od Michal22 »

Aha, já myslel, že chceš zkusit ten nokiácký.
Tak si na Magbossu udělej registraci, požadovaný díl dej do košíku. Padne ti do Back Order. Až jej dokáží sehnat, tak ti od nich dojde email a můžeš jej koupit.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“