zhotovení klíèe s imobilizérem

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
kobr

zhotovení klíèe s imobilizérem

#1 Příspěvek od kobr »

dá se v Ostravì a okolí udìlat nový klíè s imobilizérem podle vzoru

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Na to se neptej tady, ale u prodejce vozů dané značky....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od GeorgeB »

V poslední době se rozmohlo kopírování klíčů v různých supermarketech. Jsou schopni vyrobit i klíč s imobilizérem. Nevím co vše je ke kopii klíče třeba,ale vím,že to funguje. Jeden klíč s imo Audi A6 r.98 funguje bez problémů.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Kazdy kluc sa da vyrobit, ale je ho treba aj nakodovat do auta. Inak nebude fungovat immo.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od octavio »

Ako vravi Raptor181.... neviem sice ako ti skopiruju immo v Tescu (mozno maju na to nejaku masinu - neviem), ale treba to pekne cez VAG nakodovat, samozrejme ze treba k tomu priveskok s kodom a treba nakodovat vsetky kluce naraz....
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od Raptor181 »

Jo presne ako hovori OCTAVIO, ale nevieme co je to za auto.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od badoch »

octavio píše:Ako vravi Raptor181.... neviem sice ako ti skopiruju immo v Tescu (mozno maju na to nejaku masinu - neviem), ale treba to pekne cez VAG nakodovat, samozrejme ze treba k tomu priveskok s kodom a treba nakodovat vsetky kluce naraz....
Nevím, zase tak dokonale tomu nerozumím, ale u nás dělají klíček (škoda felicia ) za 1000Kč, do druhého dne v normální výrobně klíčů. Nic po mě nechtěli, oni ten čip podle mne naklonujou, takže není nutno nic přizpůsobovat a učit protože budu asi mít dva naprosto totožné klíče. Jinak koupit klíč s prázdným čipem (cca 350Kč)a nechat přizpůsobit, ale jak je psáno, je třeba PIN.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

To all:
a) Pokud vím, neregistrovaným anonymům se tady odpovídalo co nejmíň
b) Klonovat klíče může chtít kdo - ten, kdo ho ztratil? Ten půjde k prodejci...
Klonovat klíče může taky chtít ten, kdo k tomu původnímu nepřišel úplně legálně, obzvlášť když se nechce registrovat... Aspoň v autorádiích se to tady tak NEDĚLALO, když si někdo nechtěl udělat registračku...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od badoch »

Klonovat klíč bych klidně šel, protože mám auto z druhé ruky a nemám k němu PIN. Než platit a dohledávat ve škoda servisu tak to mám rychlejší.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

To se nedělá podle PINu, na to stačí VIN auta... u autorizovaného prodejce, samozřejmě...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od badoch »

EKKAR píše:To se nedělá podle PINu, na to stačí VIN auta... u autorizovaného prodejce, samozřejmě...
Já nevím, já tomu nerozumím, ale při koupi auta je údajně u klíčů přívěšek jako stírací los s kodem . Navíc ten klíč jsem schopen si přizpůsobit sám, ale musím mít ten "PIN".Pokud ten kod není, jde o něj zažádat podle WIN a přes autorizovaný servis u výrobce vozidla. Na základě tohoto se provede spárování s imo. Protože tohle nikdo neudělá zadarmo, jeví se mi jako lepší možnost nechat naklonovat ten klíč.

Uživatelský avatar
libor22
Příspěvky: 28
Registrován: 11 bře 2006, 01:00

klíč s IMO

#12 Příspěvek od libor22 »

Ale bude fungovat to jste profíci že to nevíte:-) pokud má zámečník kopírků klíčů a klíče s transpondérem tak nejni problém a klíč chodí jak orig.( mam odzkoušeno nedaj se ale kopírovat novější audi,mercedes BMW víc jsem nezkoušel

Návštěvník

#13 Příspěvek od Návštěvník »

v Ostravì na Nádražní, v pasáži naproti ÈSOB (bývalé aerolinky). Na poèkání, cena ale podle typu i 4tis.

Uživatelský avatar
THOMAP
Příspěvky: 103
Registrován: 10 bře 2007, 01:00

Re: klíč s IMO

#14 Příspěvek od THOMAP »

libor22 píše:Ale bude fungovat to jste profíci že to nevíte:-) pokud má zámečník kopírků klíčů a klíče s transpondérem tak nejni problém a klíč chodí jak orig.( mam odzkoušeno nedaj se ale kopírovat novější audi,mercedes BMW víc jsem nezkoušel
A ako naklonuje immo transponder? :roll:

Uživatelský avatar
starec1
Příspěvky: 4
Registrován: 17 zář 2005, 02:00

#15 Příspěvek od starec1 »

Mám Toledo november 99 - kúpené s jedným kľúčom, bez kódového štítku. V "značkovom" servise mi načítali pgm, poslali do Seatu na zistenie kódu - kód prišiel aj s náhradným kľúčom, ale ...
- napriek tomu, že kód je OK / pôvodný kľúč sa dá vypnúť a aj naspäť zapnúť - cez vag /, nový kľúč NEFUNGUJE !!! - imobilizér ho neakceptuje.
Po reklamácii prišiel nový a čuduj sa svete - zas nefunguje. Do dnešného dňa / už cez dva roky !!! / nič nevyriešili napriek tomu, že som zaplatil nemalý peniaz.
Ešte stále si myslíte, že v servise je to naj ... ??? :cussing:

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“