TESLA Color 343-ovladač

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 202
Registrován: 14 pro 2004, 01:00
Bydliště: Letohrad

TESLA Color 343-ovladač

#1 Příspěvek od Zbynek »

Ahoj.
Nevíte prosím někdo označení DO pro TESLA Color 343. Nebo ještě lépe kód pro univerzální DO (např. Laudmann a podobné pouťové zboží). Neumím to bez něj naladit.

Díky Zbyněk

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

Color 343

#2 Příspěvek od Pesko »

Náhrada DO je RC763/HL. U univerzálov hladaj kód pod ITT, ovládať TV
z ním budeš ale nie je isté či sa bude dať ladit a ukládať do pamati.

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#3 Příspěvek od meno »

Skús pohľadať na www.avelmak.sk Tam myslím majú aj nejakú náhradu pre staré Tesly
:D :D :D

Uživatelský avatar
hobza
Příspěvky: 48
Registrován: 09 pro 2006, 01:00
Bydliště: Jeníkov 67

DO

#4 Příspěvek od hobza »

Podívejte se na stránky WWW.dalkove-ovladace.cz-Hobza

Uživatelský avatar
hobza
Příspěvky: 48
Registrován: 09 pro 2006, 01:00
Bydliště: Jeníkov 67

DO

#5 Příspěvek od hobza »

WWW.dalkove-ovladace.cz Hobza je tam omylem

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: DO

#6 Příspěvek od jef111 »

Ten pouťový Laudmann URČITĚ naladit na tento TV jde, používal jsem jej s úspěchem na Color 446 (úplně stejný řídící modul). Bohužel kód nemám, musel jsem použít postupné vyhledávání. Asi po 10 minutách jsem jej našel.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#7 Příspěvek od jave »

Přílohy
343.gif
(21.88 KiB) Staženo 102 x

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 202
Registrován: 14 pro 2004, 01:00
Bydliště: Letohrad

#8 Příspěvek od Zbynek »

Ahoj.
Děkuji moc za odpovědi. Pouťový ovladač jsem zkoušel, ovládání jde (několik kódů), ale nenašel jsem zatím kód, se kterým by šlo TV naladit. Až mně dojde trpělivost objednám doporučený RC763. :wink:
Díky a ahoj. Zb.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#9 Příspěvek od jave »

Zbynek píše:Ahoj.
Děkuji moc za odpovědi. Pouťový ovladač jsem zkoušel, ovládání jde (několik kódů), ale nenašel jsem zatím kód, se kterým by šlo TV naladit. Až mně dojde trpělivost objednám doporučený RC763. :wink:
Díky a ahoj. Zb.
Pozeptej se po okoli, zda take nekdo nehoni DO (vetsinou ano) a objedne je. Podelite se o postovne a 175 Kc je jen o chlup vice nez univerzal a mas pokoj

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

U těch LAUDMANů se aktuální nastavený kód dá "vytáhnout" přidržením tlačítka SET a následným přidržením tlačítka s číslem 1 - kontrolní LEDka odbliká počet impulzů odpovídající první číslici kódu, vše pustit a znovu: přidržet SET a po něm číslo 2 - počet bliknutí je 2. číslice kódu. No a třetí číslice je identická - se SETem se přidrží číslo 3. Blikání je docela pomalé, asi tak 2Hz maximálně, dá se to v pohodě odpočítat.
Co mne ale u těchto ovládačů velmi STOLICUJE je skutečnost, že u různých typů Laudmana nesedí označení kódu pro stejný typ TV - tady (například) u typu LM-896 je kód pro jistý typ THOMSONa 185, ale u typu LM-368 je 040. Tady si myslím výrobce udělal velkou chybu, i když to možná bude souviset s jinou verzí firmware... Ale to by byl takový problém jednou očíslovanou tabulku komunikačních protokolů dodržovat? Bohužel, výrobce nám na tuto otázku těžko odpoví, podle vzhledu je skoro na 100% z jihovýchodní Asie a Laudman je jen bílej kůň, co obchoduje...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“