Tmel nebo lepidlo?

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#16 Příspěvek od bastlir40 »

rnbw píše:Splacat nefunkcny televizor, to sa oplati :D
Já mu říkal aby to reklamoval, bojí se že by mu vrátili jiný kus ještě poruchovější :D . Na prodejně už jiné kusy nemají a prý by mu jí ani nevyměnili po záruce. Tak to zůstalo na mě. Na štěstí to z 90% budou kondy ve zdroji, protože ani jeden nemá aspoň třetinu své kapacity. Kdyby bylo schéma, bylo by lépe ale čert ví zda vůbec někde existuje. Ráno vám napíšu značku tv. Já osobně to vidím poprvé. Výbavu má hezkou ale to je asi vše.

Značka tv je: CHANGHONG model: UHD55C5500IS
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#17 Příspěvek od Killroy »

Ještě k tomu tmelu - nemusí tam být nic, anebo jen nějaký ten lukoprén. Plast 2000 rozhodně není běžný šedý neutrální silikon, tahle hmota se chová úplně jinak. Má vynikající elektroizolační vlastnosti, dobrou zatékavost a primárně je určena pro zatěsnění konektorů na kabeláži venkovních výkonových VF zařízení. Mechanická i klimatická odolnost je značná, léta to musí vydržet za každého počasí někde na stožáru..

Kdysi jsem s tím v nouzi nejvyšší opravoval prasklé VN trafo a drželo to do posledních dnů té telky (někde je tu k tomu i vlákno). Přilepit tím kondík je možná skoro i škoda.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Odpovědět

Zpět na „Součástky“