jednoduchá aplikace pro Android

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

jednoduchá aplikace pro Android

#1 Příspěvek od lumptom »

Ahoj/Dobrý den všem.

Chci se zeptat, zda by se tu nenašel někdo šikovný, kdo by dokázal napsat jednoduchou aplikaci pro Android. Jednalo by se o takové jednoduché počítadlo pro karambolovou hru pro 1-4 hráče. Jedna obrazovka se 4 řádky s aktuálním bodovým stavem jednotlivých hráčů, dole po tím tlačítka pro přidání 1, 2, 10, a 20 bodů pro aktivního hráče (ten by byl označen treba barevným zvýrazněním řádku), nějaké tlačítko pro krok zpět při chybě zadání, reset hry a start nové hry se zadáním počtu hráčů. Jelo by to na tabletu připevněném na zdi, skóre by mělo byt viditelné z dálky, takže co největší font. Představu layoutu obrazovky bych poslal jako obrázek.

Chtělo by se do toho někomu?

Předem děkuji případným dobrovolníkům :-)
Lumptom

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »

Co CAROM COUNTER na ObchodPlay.
To by nestacilo... :)

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#3 Příspěvek od lumptom »

Ano, ten jsem zkoušel a po 5 minutách jsem ho odinstaloval .... zkoušel sis ho? Přesto že screenshoty na google play jsou v angličtině, mluví to ... co já vím ... asi holandsky a jazyk přepnout se mi nepodařilo. Navíc to nemá přehlednou obrazovku s velkým písmem tak jak bych si to představoval, zbytečně složitý (pokud jsem se stačil zorientovat v tý hatmatilce) ... nedá se to otočit naležato, prostě na nic ...

Já potřebuju něco takovýho
Přílohy
pocitadlo.jpg
(231.05 KiB) Staženo 82 x

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#4 Příspěvek od Cowley »

Nezkousel, ale autor je Holandan :)

Hlavne ze mas v tabulce nejvic bodu, vid ? :)

Tak nic, myslel jsem, ze pomuzu alespon s odkazem...

P.S.: a to uz se nepouziva kulickove pocitadlo? Takova klasika - nadhera ;)

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#5 Příspěvek od lumptom »

Třeba to nejsem já, nebo třeba jsem z nich nejlepší :-), proto má Tomáš nejvíc bodů ... ne sranda, prostě jen sample.

Google play jsem si samozřejmě prošel jako první, nedával bych sem prosbu o programování, kdyby už existovalo něco alespoň podobnýho, takhle jednoduchýho a přehlednýho.

Nicméně díky za snahu.

Taže ještě jednou, nenajde se někdo komu by se nad tím chtělo strávit chvíli času a napsat to? Věřím, že pro člověka, co v tom dělá, je to na 2 hodiny ...

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#6 Příspěvek od lumptom »

Cowley píše: .... P.S.: a to uz se nepouziva kulickove pocitadlo? Takova klasika - nadhera ;)
Ale ano, používá, ten dotyčný co k němu jezdíme hrát (Jirka :) ) ho dokonce má, ale bohužel jen pro 2 hráče, má tam prostě málo řádků kuliček. A než aby kupoval jiný, větší, tohle mi přišlo elegantnější .... akorát to neumím sám napsat.

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#7 Příspěvek od Cowley »

Takze to chce spis truhlare, aby vysoustruzil vic kulicek do pocitadla :)

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#8 Příspěvek od lumptom »

Cowley píše:Takze to chce spis truhlare, aby vysoustruzil vic kulicek do pocitadla :)
jasně, taky si můžeme nasbírat oblázky na pískovišti a narovnat si je do řádek na podlahu vedle stolu a udělat si počítadlo sami ... a jsme zpátky v pravěku ... já bych se rád posunul směrem k budoucnosti

takže pokud to nechceš napsat, "please no more advices", nebo na tebe pošlu Bodieho a Doyla :lol:

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#9 Příspěvek od SDZ »

Stáhni si Delphi XE7 trial a naklikej si to v tom.

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#10 Příspěvek od lumptom »

SDZ píše:Stáhni si Delphi XE7 trial a naklikej si to v tom.
obávám se že já sám to nedám, asi by mi nestačila ta 30denní trial perioda, delphi jsem nikdy neviděl a než bych se do toho vnořil, bylo by 30 dní fuč ... a jenom klikačka to určitě nebude

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#11 Příspěvek od Cowley »

Jsem na tom podobne, to bych to driv udelal jako krabicku s displejem na baterky.

Ale taky bych se rad necemu novemu priucil... :)

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#12 Příspěvek od lumptom »

no pokud se nikdo neozve, že by to napsal, asi holt začnu s Eclipse a Android SDK, pomaloučku a postupně, a snad to do půl roku napíšu :) ... nějaký samply aplikací jsem pohledal, tak to z toho snad dám dohromady

ale pokud by přece jen někdo byl, kdo to už zná, pořád platí moje žádost o pomoc :)

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#13 Příspěvek od SDZ »

lumptom píše:obávám se že já sám to nedám, asi by mi nestačila ta 30denní trial perioda, delphi jsem nikdy neviděl a než bych se do toho vnořil, bylo by 30 dní fuč ... a jenom klikačka to určitě nebude
No většinu naklikáš (vzhled).Pro funkčnost je tam něco málo potřeba napsat.Ve srovnání s něčím jiným to není takřka nic.
Je ale jistý pokud jsi to nikdy neviděl,tak první dvě hodiny budeš zkoumat co a jak.V tý trial verzi mi nefungovalo přímý spuštění na platformě Win -musel jsem to po přeložení nainstalovat do androidu abych vyzkoušel jak program funguje(docela otrava).

Uživatelský avatar
lumptom
Příspěvky: 69
Registrován: 29 lis 2014, 01:00

#14 Příspěvek od lumptom »

No, vrhnul jsem se na Eclipse a Andriod SDK Tools, což je vše zadarmo, a zkouším se s tím poprat pomocí tutoriálů a samplů na netu .... a zkoušet by to snad mělo jít pomocí AVD ... ale jsem hodně na začátku, zatím jen klikám v Eclipsu a snažím se nadefinovat základní objekty na obrazovce ...

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#15 Příspěvek od petrfilipi »

A nešlo by to napsat v HTML a pustit ve webovém prohížeči?



Edit - takhle to vypadá v Delphi7, pak by se to muselo konvertovat do APK souboru pro Androida. Vizuální stránka je už sranda.
Přikládám i zdrojový kód - ale chybí tam funkce Back.

Petr
Přílohy
Unit1.txt
(3.63 KiB) Staženo 70 x
Kulečník.jpg
(21.92 KiB) Staženo 66 x

Odpovědět

Zpět na „Software“